Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Jeste bilo poodavno, ali možda se neko seća: ko je režirao spotove za hrvatski Erste sa Radkom Poličem, serijal "A s kime vi bankarite"? 

 

Edit: našao, nisam imao pojma da prosto guglanje smesta daje odgovor (čitaj nisam ni probao).

Edited by ajgor
Link to comment

ne znam. mislim, imam hiljadu mislenja od chega smo sve kolektivno i globalno odustali i odustacemo tek, ova reklama nece popraviti nishta, jachi su -_-

 

s druge strane, volim mesec, na nachin kao da mi je potreban za neshto.

ima odlichna pripovetka itala kalvina u kojoj je mesec nekad bio blizu zemlje i ljudi su se peli merdevinama sa kantama da donose sir i mleko. tako da, dida na mesecu, kul :lolol:

 

 

 

edip. dobra mi je u smislu da nisam imala prestavu shta moze da se desi do kraja :)

Edited by gospa buba
Link to comment

ja bas metnuo da vidim ima li da se ko na to pali ovde. ne mogu da se popisam da neko ne kaze da je super i sjajno i u duhu bozicnom i sve nesto tako. samo se o tome prica vec danima.

 

meni dobra.

jedino je usrao potpis na kraju, john lewis in store/on line/mobile.

pažnja se ne kupuje

:(

Link to comment

ovo je, cini mi se, dobra ideja jer ima pricu iza sebe. naime, reklama je pravljena u saradnji sa dobrotvornom organizacijom 'pomozimo starima' ne bi li naveli ljude na to da odu i popricaju sa starim komsijom, prijateljem, rodjakom - sad za praznike jer je, kazu, najveci problem starih ljudi samoca. i ja sam ubedjen da ce zbog ove reklame mnogi to i uciniti sto je super.

 

i dobro je snimljeno. jes pateticno al jebiga, praznik je, valja malo. moj problem je sto se to vrti non-stop i o tome prica non-stop. 

Link to comment

Kad ti nije sudjeno :(

 

 

Fabrice Dubois died last Friday after gunmen stormed a concert in Paris. On Tuesday, he received one of the most prestigious advertising awards in the industry.

The Epica Awards on Tuesday bestowed a gold medal for animation on the Renault advertisement produced by Publicis Conseil. Dubois had been the copywriter on the advertisement.

 

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...