Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Ima vadjenja care :(

 

Ja klijentu/brend menadzeru dam mramornog Davida a on mu otkine ruku, nogu, kitu, oboji ga u zeleno-braon i emituje na televiziji - pa jebote, kakve ja veze imam sa tim?

Ima ali onako ortački serdarovojvodisanje...

Super, ti izvajaš Davida izlože ga u muzeju sa pločicom :

David

Autor:

Kauboj

Ali malo su ga doradili otkinuli mu ruku, nije ceo beo kosa mu obojena u zeleno stavili mu brnjicu u nos.

 

Pitaju te posetioci: Šta je bre ovo?

Ti:

Ma ok malo su ga preuredili ok je to...

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Odličan C, al nije loš ni Nekst, jer veoma jasno sve proističe iz slogana. Plus je produkcija prilično dobra, slažem se da je DOP možda mogao malo bolje ali daleko je od lošeg. Jebote, jedino po TV reklamama Srbija liči na neki Zapad.

Link to comment

 

Jok more, i to je Lurpak

 

( jedna iz 2010te, pre ove iz tvog linka )

 

 

Stavio Lurpak odavno sapu na te krupne i subjektivne™ kadrove sa rempinzima i dojajnom fotografijom, mada je i pre njih bilo ihahaj takvih TVCa. Lurpak je to podigao na 1 visi nivo 

Moja omiljena iz tog koncepta:

 

 

 

@Ariel, meni Next zaista tezak tresh, prosto nije jasna poenta. Rezija je tek naiva, neki likovi koji bez ikakvog logicnog motiva rade to sto rade, bizarno. Na kraju skulptura cadjava od smoga pije vocni sok jbt. Ne kapiram.

Edited by Caligula
Link to comment

Па не знам. Мислим да је Ц изведба одлична али да је панчлајн у Швепсу далеко духовитији. 

 

Не бих могао да се сложим да је Це бољи. 

Link to comment

Па не знам. Мислим да је Ц изведба одлична али да је панчлајн у Швепсу далеко духовитији. 

 

Не бих могао да се сложим да је Це бољи. 

 

Ok, ja mozda gledam na to sa neke druge strane. C je daleko zahtevniji produkcijski i u konceptu je na mnogo nivoa blizi proizvodu nego Shveps.

 

Ako Shveps necim pobedjuje a to je minimalizmom, fina ideja perfektno spakovana i izrezirana. + ima vise emocije od C-a, to mu priznajem.

Edited by Caligula
Link to comment

Iz ugla posmatrača (a ne radim ni za jednu medijsku kuću, moja žena radi) meni je šveps teško sranje na više nivoa

 

Meni samo i jedino iz ugla brenda: moze ovo da potpise i neki Grolch, Jeger, Konjak ili Whiskey. Komunikacija je na zrelosti i fino je legla uz Shveps ali bob mi je svedok da bi jos bolje legla uz neka zrelija pitja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...