Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

morgana, mislio sam to, da je jeftino napraviti takav sajt, nije to neki problem, ali treba ipak neki ozbiljan manhours.

 

ok je ovo što piše kaligula, ali sam izuzetno skeptičan, kažem, voleo bih da grešim. moguće je da sam predugo u poslu pa sam ciničan.

Link to comment

morgana, mislio sam to, da je jeftino napraviti takav sajt, nije to neki problem, ali treba ipak neki ozbiljan manhours.

 

ok je ovo što piše kaligula, ali sam izuzetno skeptičan, kažem, voleo bih da grešim. moguće je da sam predugo u poslu pa sam ciničan.

ma ja isto ostavljam prostor da ovo nije aplikant za posao, otuda sam i imala ideju da je agencija u zacetku, na sta kaligula kaze da nema sanse (ok, ja nisam upucena, spremna sam da prihvatim kalibojevo i tvoje misljenje kao mjerodavnije ovdje, ako ste iz branse, a kaligula i agencijski insajder). poenta mi je da cijena rada ovdje nije nuzno visoka a u pojedinim segmentima, tj za sajt, nije ni cijena kostanja za izvodjaca radova.

 

dodatno, i da ovo nije aplikant za posao nego neka oveca riba kao sto ti kazes, opet je logicno da napravi projekat koji ce u nekom smislu izgledati kao da ga pravi nabrijani aplikant za posao, tj kao jako kreativni low budget.

Edited by morgana
Link to comment

ma ja isto ostavljam prostor da ovo nije aplikant za posao, otuda sam i imala ideju da je agencija u zacetku, na sta kaligula kaze da nema sanse

 

 

 

... u smislu da na ovaj nacin nece osvojiti srca klijenata, ni manje ni vise. Kada (bilo koji veci) srpski klijent ovo vidi, reci ce "evo jos jednog napaljenog kreativca koji bi da trosi moje (tesko stecene) pare na svoje kanske ideje". Ne verujem da neka nova agencija ovako juri klijente.

 

Inace meni se svidja naivna crta tehnickog izvodjenja (ima puno naivnih a duhovitih detalja, ocigledno namerno ostavljenih u zivotu, ukljucujuci lorem ipsum i ostale tehnikalije)

 

Prosto, nekome je potrebna odskocna daska, nekome se zuri van granica ove zemlje, imati u CVu bilo koju od ove dve svetske agencije je sasvim dobar pocetak. Na stranu koliko je momak zaista talentovan, to je vec druga prica. Da je ambiciozan i sarmantno arogantan, jeste :D

Edited by Caligula
Link to comment

i dalje nisam impresioniran, iako je ceo koncept super i izvedba sasvim kako treba.

 

a divi ga ovaj singer što prosipa bila hiksa na temi o reklamama jel tako isto postuješ klipove brankice stanković na lepšoj strani navijanja?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...