Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Moja dugarica je iskopala ko je radio reklamu i poslala im protestni mejl. Ili je pisala VIP-u direktno, ne znam.

 

sa tapatoka

Sta je pisalo, znas li :fantom:

 

Inace fascinira kako se oko banalnosti dize malogradjanska kuka i olovka dok im ispred ociju na dnevnom nivou neprimecene prolaze istinske tragedije, bolestine i apsurdne slike srpske agonije. Mos misliti, tri zgodle devojke zalivaju dishanov objekt, od vrat no! Fuj, sto bi rekla Belch

Link to comment

Jel pisala Vucicu sto je ukinuo utisak? Ili sto je ukinuo pare za svratista? Ili sto je njegov list jahao Ognjanovice?

 

Neverovatno sta moze ljude da natera da se raspisu u Srbiji :isuse:

Link to comment

ma ok je, po mom misljenju, reagovati na bilo sta, isto kao i ne reagovati, niko nije u obavezi.

doduse, ako hoces da te ozbiljno shvate ipak ce izbor tema biti bitna stavka.

i tekst je bulja, povrh svega.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ma ok je, po mom misljenju, reagovati na bilo sta, isto kao i ne reagovati, niko nije u obavezi.

 

 

Ma naravno, dok gori Hilandar™ mozemo pricati o budjavom lebu, to se podrazumeva. Ali je neverovatno da vecu prasinu medju "gradjanstvom" dignu ove tri popisulje nego gusenje medija i zavlacenje ruke u gradjanski novcanik. Ovo nije izolovan tekst, bilo ih je ihahaj, i komentara po mrezama, ama bura od reakcija.

 

Jebeno neverovatno.

Link to comment

Jel pisala Vucicu sto je ukinuo utisak? Ili sto je ukinuo pare za svratista? Ili sto je njegov list jahao Ognjanovice?

 

Neverovatno sta moze ljude da natera da se raspisu u Srbiji :isuse:

neko piše vučiću, neko vipu. ja pišem nekom trećem. dobro je dok ima ljudi da kažu mišljenje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...