Jump to content
IGNORED

Ragbi


No7

Recommended Posts

Викенд долази и две значајне утакмице се играју.

Сутра : Велс-Аустрaлија од 17.45 на Спорт клуб HD

Недеља: Ирска-Француска од 17.45 Спорт клуб 5.

 

Нарочито је занимљива друга утакмица јер ако Француска изгуби иде на Нови Зеланд у 1/4 финалу.

 

Ajoj...u subotu u to vreme na prva 3 kanala prenose Kazahstan - Holandija, Norveska - Malta i Azerbejdzan - Italija.

Nedelja: NFL od 19:00, Grcka - Madjarska i Finska - S.Irska.

 

Bas su mogli jednu da puste na nekom od prva tri kanala. :mad: U nedelju od 15:30 Italija - Rumunija.

Link to comment

Колико сам видео СК неће пустити ни 1/4 финала на једном од прва 3 канала следећег викенда. Тако је како је. Јуче НЗ узео Тонгу али колико сам ипсратио сломили су их тек у последњих 20ак минута.

https://www.youtube.com/watch?v=GBc-0k4GQXw

Link to comment

Gleda neko Samoa-Škotska? Samoanci postignu esej, Škoti u sledećem napadu vrate esej pa Samoanci opet u sledećem napadu vrate esej, ludilo totalno   :) ... trenutno je 15-13 za Samou, a tek polovina I poluvremena.

 

Edit:

Evo dok sam kucao, Samoa postigla još jedan esej, 20-13, :ziga:

Edited by vorda
Link to comment

Гледам ја и чудим се како је Самоа онако лоше играла против Јапана а овако буши Шкоте у нападу. Скоро сваки напад Самое је шанса за есеј.

Link to comment

Evo došle stvari na svoje mesto, 36-26 za Škote ... doduše, Vilson je za onaj potez na kraju I p trebao crveni da dobije umesto žutog, al dobro, moje mišljenje

Link to comment

Какву је шансу Самоа испустила али гомила глупих грешака. Сваки пут када су пришли Шкотима на 22 метра је био есеј или велика шанса за есеј. Она два продора у другом полувремену које је Самоа невероватним глупостима испустила су најбољи опис меча. Шкоти очајни.

Link to comment

Какву је шансу Самоа испустила али гомила глупих грешака. Сваки пут када су пришли Шкотима на 22 метра је био есеј или велика шанса за есеј. Она два продора у другом полувремену које је Самоа невероватним глупостима испустила су најбољи опис меча. Шкоти очајни.

+1 mislim da su greške posledica umora, realno, nisu mogli ceo meč da odigraju kao I poluvreme

Link to comment

Сада први дерби овог викенда, Велс-Аустралија. Ко год победи иде на Шкоте и  велики је фаворит за 1/2 финале, по мени су Шкоти најслабији у 1/4 финалу.

Пробаћу да ставим неке линкове.

Link to comment

+1 mislim da su greške posledica umora, realno, nisu mogli ceo meč da odigraju kao I poluvreme

 

Није оно додавање у првој половини 2 . полувремена последица умора већ неодговорности. Је л си видео како је покушао да дода, једном руком без гледања? Да је то прошло, чист есеј. Онај други продор око 70 минута може да буде до умора.

Link to comment

Није оно додавање у првој половини 2 . полувремена последица умора већ неодговорности. Је л си видео како је покушао да дода, једном руком без гледања? Да је то прошло, чист есеј. Онај други продор око 70 минута може да буде до умора.

 Nisam pogledao početak II poluvremena, uključio se tek na sredini, morao šetam kuče po ovom kijametu  :isuse:

 

Hvala za linkove :thumbsup:

Edited by vorda
Link to comment

Kakvi su ludaci ovi samoanci. Dobra odbrana ali kardinalne greske posle svakog legendarnog poteza u napadu. Sad se vratio sa gledanja. Da su pobedili dobio bi 50 funti na 10 ulozenih :frust:

Link to comment

Велс мора брже да извлачи лопту из скупа(скрама), не могу да надгурају Аустралију. У принципу покушавају да изврше притисак на аустралијски рак, направили су неколико казни због тога, али то мора да се ради. Мислим да су морали на почетку да постигну есеј када су имали шанси и када су млели Озије чак и у скупу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...