Jump to content
IGNORED

Ragbi


No7

Recommended Posts

Велс за сада одрађује посао иако су могли убедљивије да заврше полувреме. Онај хват Велшанина за врат па бацање на главу играча Фиџија је требао да буде жути.

Link to comment

23-13

Могло је неизвесније да буде на крају јер је Фиџи могао неколико пута да се приближи али могао је Велс убедљиво да преломи у првом полувремену, један есеј су пропустили због потцењивања и глупости.

Сутра једна утакмици:  Нови Зеланд-Грузија на СК 3 oд 21.00.

 

https://www.youtube.com/watch?v=c6ikrH4KDKg

Link to comment

Данас је велики дан на СП. Три утакмице, од чега две одлучују много. Прва утакмица креће од 15.30, Самоа-Јапан, то би требало Самоа рутински да добије. Онда креће први дерби, од 17.45, Јужна Африка-Шкотска, мислим да ЈА то добија,  а затим велики дерби који одлучује да ли Енглези остају на СП које се игра код њих у спорту који су они измислили и који је изузетно популаран у Енглеској. Ако изгубе биће то прилична катастрофа. Навијам за Црвене ружу(Енглези) да победе, али ми то компликује позицију Велса, за којег навијам на овом СП, јер ће Аустралија добити у наредном колу Велс те ће онда Велс испасти. Најрадије би да Аустралија испадне али мислим да ће већ сутра победити Енглезе и вратити истим за пораз у финалу СП 2003, које се играло у Аустралији.

https://www.youtube.com/watch?v=PCpmLN3c8G4

 

 

England vs Australia: We aim to blow Wallabies away in first 20 minutes, warns pumped-up Ben Youngs

Scrum-half Ben Youngs says England intend to give the Wallabies "a reason to quit" in do-or-die clash at Twickenham on Saturday

 

Код Аустралије доста зависи од отварача Квајда Купера, он може бити генијалан у шуту, али уме да опако омаши.
 

Edited by Korki
Link to comment

SK HD

15.30 Rugby World Cup: Samoa – Japan DIREKTNO

 

SK 3

17:45 Rugby World Cup: South Africa – Scotland DIREKTNO

 

SK 1

21:00Rugby World Cup: England – Australia DIREKTNO

Link to comment

Прва утакмица креће од 15.30, Самоа-Јапан, то би требало Самоа рутински да добије.

-1. japan ftw.

Link to comment

Spriboksi vec krenuli da gaze... mada nisam siguran da je bio esej posto je Skot drzao ruku ispod lopte sve vreme, ali dobro

Edited by vorda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...