Jump to content
IGNORED

Ragbi


No7

Recommended Posts

Спустио је лопту али мислим да је већ судија свирао преглед. Сада су се Шкоти мало повратили.

Што се тиче утакмице Јапан-Самоа, онолику количину грешака једне екипе, у овом случају Самое, нисам дуго видео, скоро сваки напад, без неког притиска Јапанаца, је била грешка. Жестоко сам омануо у процени.

Link to comment

Nisam gledao Japance ali ako se ne varam, vec imaju 2 pobede i ako bude srece, eto njih u cetvrtfinalu; a za Skote, vec je kasno da urade bilo sta, prevelika je razlika na poluvremenu (20-3) a Juznoafrikanci ne deluju da ce da spuste rucnu, naprotiv

Link to comment

Прва линија ЈА је много јача, лако их гурају у молу и скупу, али не само то. Тешко Јапан може до другог места, Шкоти су их уништили и имају предност на табели чак и са поразом против ЈА. Једино да Самоа изненади Шкоте, то им је једина нада.

Edited by Korki
Link to comment

Спори су Енглези и аустралијиски отварач добро испуцава. Аустралија направи пар брзих извлачења лопте из рака плус пар додавања и крај. Да не говорим о катастрофи Енглеза код обезбеђивања лопте у раку, 2-3 лопте су тако изгубили на 22 метра од есеј линије Аустралије.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...