Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

da, ti sportski centri su zgodni za to. Ja sam slično radio na 11. 4. Gomila ljudi okolo, mahom sve amateri, svako na svoj način vežba, trči ili šta već. Najjači je onaj grafit na zidu kod spravi za vežbanje:"Bolje da jebete nego što radite vežbe". :D
Vec si mi rekao, ali sam uspeo da zaboravim, kolika je bese tamo staza? Ove i prosle nedelje sam bas dosta bio aktivan na fudbalu, a od onog tamo vikenda krecem sa trcanjem na 11. uz zgibove, propadanja, trbusnjake, pa me zanima duzina staze, cisto da vidim koliko mogu da pretrcim.
Link to comment
Vec si mi rekao, ali sam uspeo da zaboravim, kolika je bese tamo staza? Ove i prosle nedelje sam bas dosta bio aktivan na fudbalu, a od onog tamo vikenda krecem sa trcanjem na 11. uz zgibove, propadanja, trbusnjake, pa me zanima duzina staze, cisto da vidim koliko mogu da pretrcim.
Po Studenjaku se pričalo da je 700m jedan krug. Negde beton, negde kros kantri. Nadam se da će barem da kose travu ove godine.
Link to comment

Aha, hvala. Videcu da odradim par HIIT treninga, i onda negde oko 25. aprila da pokusam 10 krugova da istrcim. To bi trebalo da uspem.

Link to comment

ja za fudbal koristim UMBRO, nisu skupe (nikad ni bile) a i stvar navike :)...e sad, one nisu bash najsrecnije za trcanje, al jbg, sve zavisi od "podloge"...serija S5 model Sala Astron-A...i obavezno moraju da budu proshivene napred (a najbolje cela)...080222131917.jpg

Link to comment
dobre su. jel to pod uticajem knjige kupljeno? :)
vise pod uticajem dobre cene :Di cinjenice da su Nike+ :nerd: Edited by jms_uk
Link to comment

U nedelju ujutru sam prvi put trcao posle 16 dana od sjebavanja zgloba, nisam mogao vise da izdrzim iako i dalje ne mogu da se skroz oslonim na desnu nogu. Krenuo sam bez zagrevanja ali laganeze... nekako stigao od zgrade do tranzitnog mosta (~3km) i tu mi je palo na pamet da, umesto da se standardno vratim nazad (sto bi bilo ~6km), pretrcim preko tog mosta i istrcim macvanskom stranom preko pesackog mosta i tek onda nazad. Tako sam i uradio (usput preskocivsi dve male zmije) i to mu ga dodje istrcanih oko 8km za 43 minuta, sa sve jednom i po nogom, u dubokim basketaskim patikama i po jakom suncu. Sasvim korektno vreme.Naravno, cim mi se noga ohladila, pocelo je da boli najstrasnije i sad sam resio da se vise ne zajebavam dok me ne prodje... valjda. A fudbal vise necu igrati verovatno bar do kraja leta :(

Link to comment
U nedelju ujutru sam prvi put trcao posle 16 dana od sjebavanja zgloba, nisam mogao vise da izdrzim iako i dalje ne mogu da se skroz oslonim na desnu nogu. Krenuo sam bez zagrevanja ali laganeze... nekako stigao od zgrade do tranzitnog mosta (~3km) i tu mi je palo na pamet da, umesto da se standardno vratim nazad (sto bi bilo ~6km), pretrcim preko tog mosta i istrcim macvanskom stranom preko pesackog mosta i tek onda nazad. Tako sam i uradio (usput preskocivsi dve male zmije) i to mu ga dodje istrcanih oko 8km za 43 minuta, sa sve jednom i po nogom, u dubokim basketaskim patikama i po jakom suncu. Sasvim korektno vreme.Naravno, cim mi se noga ohladila, pocelo je da boli najstrasnije i sad sam resio da se vise ne zajebavam dok me ne prodje... valjda. A fudbal vise necu igrati verovatno bar do kraja leta :(
sedi zemo na bicikl, sibaj do kuzmina pa preko bosuta do visnjiceva, morovica pa autoputem nazad do mitrovice. mani trcanja po zmijama. :)
Link to comment

Da znas da sam planirao neku egzibiciju bajkom, treba jos samo da navatam ekipu ili bar jednog pacijenta i da promenim gume... Doduse, isli bi do Letenke i naza, to tvoje mi zvuci zajebano.

Link to comment

Istrcao sam svoj drugi polumaraton. Na samom cilju sam se losije osecao nego prosle godine, ali sam se i brze povratio nego prosle godine. Rezultat za par desetina sekundi slabiji nego tada. Ja sam u principu zadovoljan jer sam zimus imao pauzu u trcanju. Medjutim, slutilo je na fenomenalan rezultat ispod 1:50, i sve je bilo sjajno i tempo i misici i disanje, a onda zadnjih 5,5 km ko' maljem udaren, nagli pad i tek zadnjih 1,5 km oporavak ali nije vredelo. Organizacija kao i prosle godine skrtari na polumaratoncima pa tako nema oznaka kilometara a moglo je bar na jos jednom mestu da se smesti voda. No dobro, s obzirom da je ove godine bilo cak 300-ak polumaratonaca vise nego prosle godine i oni su postigli svoj cilj.

Link to comment

Previse je toplo bilo danas za trcanje, od starta upeklo sunce. Ja istrcao u minut isto vreme kao prosle godine, pfff. Nisam imao krize, drzao dobar tempo, obilazio u poslednjoj trecini trke ... i isto vreme kao kada sam prosle godine krizirao pred kraj, a mene obilazili. :blink: Skroz zanimljiva situacija, misici mogu jace, ali organizam odbija izvrsavanje naredbi :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...