Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Ja godinama već trčim u Pegasusu, ali jesenas naletela na Brooks Glycerine i Ghost na popustu, baš mi lepo sele na stopalo obe, pa uzela i njih. Probala i neke modele Hoka i Saucony, ali ni u jednima mi osećaj nije bio dobar. Sad rotiram, Ghost kad je kiša i mokro jer su goretex, a Pegasus i Glycerine kad je suvo. Meni nisu bile drastično drugačije od Pegasusa. 

  • +1 1
Link to comment

Ghost 14 сам буквално пробао у радњи десет корака тако да није баш неки узорак али утисак ми је био да је ђон доста другачији (онако тврђи на прву) плус ми делују више за људе са нешто ширим стопалом за разлику од pegasusa. Али све је то субјективно и ствар навике капирам.

 

Ништа пробаћу cumulus, hoka i ghost опет па шта ми највише легне.

Link to comment

Kad se vec prica o patikama, pitanje za @Djuro i ostale.

Zbog visine (172) i tezine (86) mi vise odgovaraju neke da kazem tvrdje patike. Tako sam posle Pegasusa, presao na Nike Structure 24, i sad koristim UA Infinite 5. Vidim da Djura nema bas visoko misljenje o UA.

Da li da se vratim na Structure ili ima neko neki drugi predlog?

 

Link to comment

@smorenko


Structure je ok.

mozes probati i brooks adrenaline ili saucony guide.

under armour je stvarno los. ne znam kakva su tvoja iskustva? napisi par reci.

Link to comment

Hvala.

Meni je ovo vec treci par UA.

Odgovaraju mi zato sto su sire patike, a ja nosim mali broj 42, i sire stopalo. Plus im je djon cvrsci pa me pete manje bole, bar u odnosu na pegasus. A opet sve zbog tezine. Ja mesam tartan i beton.

 

Structure su bolje za pete, tako da ce sledeci par za koji mesec biti opet structure ili neki od ova dva koje si predlozio. Ponadao sam se da ce UA Infinite 5 biti malo bolje bar sam takav utisak stekao iz nekih rivjuova a nasao sam ih na nekom dobrom snizenju, pa reko da probam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...