Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

@ Kravar (šta li smo onda mi :rolleyes: ) - Daj napiši neko saopštenje i okači ga na neko vidno mesto da se ljudi ohrabre da slobodno bese svoja dela, sa naznakom da ovde i oni koji popiju lošu kritiku ne dobiju to iz zlobe već da je usmerena unapređenju foto-tehnike. A na kraju krajeva sad ima i II liga Zapad :)

Edited by micke
Link to comment
Koliko dobrih fotki. Sramota me je da okačim svoje. A da li mogu i one koje su malo "doterane" u PS-u?
Ako se ne vidi da su doterivane kako cemo znati da su doterane? cool.gif Photoshop sluzi da se fotografija ucini boljom. Zbog nesavrsenosti chipa kod digitalne fotografije (white balance, color correction etc.) upotreba photoshopa je obavezna.
Link to comment
Zbog nesavrsenosti chipa kod digitalne fotografije (white balance, color correction etc.) upotreba photoshopa je obavezna.
Samo da dodam ovom kolezinom da isto važi i za filmsku fotografiju (većina nas raspolaže vrlo skromnim skenerima). PS. Naravno "photoshop" ne mora da bude nužno baš Adobe Photoshop.
Link to comment

ja npr. ne mogu da zamislim da okačim sirovu fotku iz kamere. naravno, vrlo mi je drago&zgodno da je ubacim u fotoćop i tamo se zabavljam do lemi ljevo. čak i kad vidim da neko linkuje direktno (sirovu) fotku u post, prosto ne mogu da se suzdržim, a da je ne ubacim u dućan za foto. :D makar osnovni paket alata (levels/curves/shadow&highlights...) a, da ne pričam o ostalim plugin(ima)-filterima, layer(ima)... ih ooooLeeee :)))

Link to comment

Zmitjkoe, vidi se. Ona reč "malo" ne bi trebala da bude u prethodnom postu.Okačiću nešto pa ocenite ili bolje za početak da kačim svoje fotke na onaj drugi topic, ipak sam amater i to amater početnik sa lošim fotoaparatom, ali veliki zaljubljenik u fotografiju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...