Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

6106086616_6f0acb2edd_z.jpgovaj macak je star par meseci, nasli smo ga na ulici i zelimo da ga srecno udomimo. Hiperaktivan je i izvor je endorfina.Ovu dole fotkao sam kroz trsku u kafanici "Suvobor" (50 metara od Smokvice ):6106086620_6c8b7ed0dc_z.jpg Edited by CowBoy
Link to comment
6106086616_6f0acb2edd_z.jpgovaj macak je star par meseci, nasli smo ga na ulici i zelimo da ga srecno udomimo. Hiperaktivan je i izvor je endorfina.Ovu dole fotkao sam kroz trsku u kafanici "Suvobor" (50 metara od Smokvice ):6106086620_6c8b7ed0dc_z.jpg
Pa gde je mačak? Jesi editovao pa obrisao?
Link to comment
Pa gde je mačak? Jesi editovao pa obrisao?
Eto ga na slici, ceka buduceg vlasnika. Jos nisam stavio oglas, zao mi da se razdvajam od njega:(@Bob: odlicna serija@FRhost: :lol: jes vala, okacicu i ostatak kad ispucam film na nj. Imam i stare leica tip aparate, kamere osmice& ostali hipster hardver:) Ovaj sah na sredini sobe + polica za CD-ove iza su moji proizvodi iz ere kada sam se bavio unikatnim namestajem Edited by CowBoy
Link to comment
  • 4 weeks later...

Yashica MAT, dvooko cudoviste. Srednji format, film Ilford 400asa za masinsko razvijanje (meksi je i manje je zrna)Ova druga fotkana je u vatikanskom muzeju, momak u cosku se molio uz ovaj vitraz, sunce se tako namestilo (nema fotosopa maikemi) te sam dobio finu kompoziciju prozetu religioznim zanosom sa jeftinim svetlosnim efektima:)Nisam imao vremena da mnogo oshtrim, plasio sam se da me momak ne vidi te bi ja njemu pokvario molitvu a on meni fotografiju.ima jos, evo par turistickih:)post-325-13179305907316.jpgpost-325-13179306444464.jpgpost-325-13179306862595.jpg

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...