Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pun mu je signal cak i kad ugasim moj ruter. Samo sam jednom na jedvite jade uspeo da se zakacim. Bas me zanima koji ce mi ip dodeliti.

 

edit: regularne konekcije daju na 178...

 

edit 2 : kolko vidim unify daju na 82...

 

to valjda znaci da mogu jasno da razlikuju kurtu i murtu od korisnika rutera

 

Jedva se zakacih na unify kad sam ugasio svoj ruter i pobegao desetak metara od komsinicinog

Edited by katamaran
Link to comment

OK, bar je to onda u redu.

 

Vrlo je žalosno što sami korisnici moraju da provaljuju ovakve stvari umesto da ih je SBB kao vodeći kablovski i internet provajder u Srbiji transparentno obavestio sve sa FAQ-om sa sitnim crevcima.

Edited by vememah
Link to comment

Kolko sam ispitao meni na 3925 za sada nisu uvalili. Izgleda da ovo sto hvatam stize sa komsinicinog 3928. Mislim da ce svi 3928 definitivno dobiti a za 3925 cemo jos da vidimo. Mozda nema tehnickih mogucnosti.

Edited by katamaran
Link to comment

Da li moze da se izbegne ova sbb govnarija ako se na njihovom home gateawayu iskljuci wifi i prebaci emitovanje na moj privatni tp link ruter?

Edited by Zet
Link to comment

Moj definitivni prošlonedeljni favorit među kablovskim kanalima je KlasikTV sa svojim izborom opskurnih, gotovo zaboravljenih domaćih filmova. Bili su to prva sajens-fikšn komedija "Gosti iz galaksije" oskarovca Dušana-Duće Vukotića i sportska drama "Ispravi se, Delfina", sa mladom Nedom Arnerić u ulozi plivačice moje ...

Edited by stoka
Link to comment

Ja imam poštin adsl i nemam primedbi (nema tehničkih mogućnosti za kablovski net). A tv je onako... imaš 2 sport kluba i arenu 1, možeš da doplatiš ostale arene

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...