Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ja imam osnovnu ponudu i nema ga vise. Izvrteo sam celu ponudu. Po sredi je SBB Niš, ako to ima ikakvog znacaja. Novi kanal na tom mestu je, sad sam desifrovao, Nickelodeon.

Link to comment

Na digitalnoj je CC i dalje gdje je bio (250), ali realno, odlaskom Stjuarta i Kolbera CC je postao nepodnošljiv. A SP i Rino sam ionako obrnuo, kad se uželim SP, onaj njihov sajt šljaka super. 

 

+1

 

A i SP vrte po milion puta iste epizode, ili se meni bar tako potrefilo.

Link to comment

Pa uzmi D3, onda možeš da gledaš kad hoćeš i premotavaš reklame.

+1

 

definitivno se isplati

 

a cc je sve gori i gori 

 

http://www.imdb.com/title/tt4732076/

 

http://www.imdb.com/title/tt4214468/

 

http://www.imdb.com/title/tt2382108/

 

sad su jos ubacili Bam Margeru, Noksvila i ostale majmune. 80% programa im je negledljivo a preostalih 20% ponavljaju do iznemoglosti.

 

 

verovatno zato sto je vecina programa na tim kanalima jasna i bez prevodjenja.

gomila pavijana djipa ispred nekih kontejnera  :fantom:

 
tuga kolko su se srozali. Pre svega Diskaveri (280)
 
'ebla ih fejk nadmetanja za kontejnere i skladista. A glumci gori od Pink "rijaliti" emisija. Devedeset posto programa je o kolima a od toga mi je samo Wheeler dealers zanimljiv.
 
Bar Discovery science HD (155) drzi kvalitet
Edited by katamaran
Link to comment

To "pusti ispočetka 72 sata unazad" je najisplativija investicija što se tiče tih dodatnih stvarčica. Sem lajv prenosa sporta više ništa ne gledam kad ide, već kad protekne malo lufta da mogu da premotavam reklame. 

Link to comment

Sjajna stvar a u paketu je dzabe. Mislim da je i van paketa 150 kinti mesecno.

 

Meni super da pustim nesto pred spavanje al hocu da popizdim kad mi se bas tad slogira :) Ovih dana mi je vileneo na slejv risiveru al izgleda da ga je factory reset doveo u red.

Link to comment

Pozdrav ljudi,

kabl operator Alteko iz Petrovca na Mlavi je ubacio u digitalnu ponudu Fox kanale, SK1,Arene,Pinkove....

Zanimljivo mi je to što su svi kanali sa hrvatskim titlovima (FOX,Animal,Discovery...) , a SK 1 je hrvatska verzija (nemaju srpsku).

S' obzirom da je pretplata svega 700 dinara i da posluju u Petrovcu,par ulica u Kostolcu i par okolnih sela malo mi je čudno ovakvo drastično poboljšanje ponude, pogotovo jer imam utisak da su svi ovi kanali ubačeni ilegalno jer mi deluje da ih uzimaju sa nekog CardSharinga jer slika često trza, a i da su legalno tu sigurno bi išle odgovarajuće srpske verzije.

Nigde ne postoji zvanična lista kanala.

Verovatno su mnogo mali pa ih niko ne dira za ilegalno ubacivanje kanala u ponudu.

Na 100m od kuće se završava SBB mreža, ali već više godina ne uspevam da ih namolim da me priključe, treba da rade proširenje mreže ali stalno odlažu, poslednji put je odloženo za početak ove (2016) godine. :fantom:

Ima li neko iskustva kako  mogu da ubrzam nekako to dobijanje priključka SBBa jer je ovaj Alteko baš loš? :cry:

Edited by Voba
Link to comment

Meni je South Park omiljeni tv program i volim da uveče kad naletim na Cc obavezno pogledam, iako ih znam napamet. Ali bolje i to od ogromne većine ostalog na tv kanalima. Mada kad između dve epizode puste one stand up kao komedije prebacim pre no što povratim..

 

Imam d3 ali neki praistorijski, pa treba da uzmem taj novi ruter kako bih mogao da vraćam 72h. To planiram mesecima, taman ste me sad podsetili da završim već jednom :)

 

A Discovery tačno ima samo one aukcije u skladistima. Jednom se naterah da pogledam. Našli su neki antikvarni predmet i zaradili 20 puta više od uloženog. Jeeee.

Link to comment

tuga kolko su se srozali. Pre svega Diskaveri (280)

 
'ebla ih fejk nadmetanja za kontejnere i skladista. A glumci gori od Pink "rijaliti" emisija. Devedeset posto programa je o kolima a od toga mi je samo Wheeler dealers zanimljiv.
 
Bar Discovery science HD (155) drzi kvalitet

 

 

Prvo je u S. Americi TLC od the learning channel postao life reality channel a sada i Discovery i History idu istim putem na globalnom nivou...na History samo antikvarnice (jebale ih antikvarnice) i neka prezivljavanja po Jukonima i Aljaskama, drvosece u Sibiru i slicno, evo stavicemo modernu porodicu u staru kucu i naterati ih da zive kao da su u 1850. godini, pa da vidimo kako ce preziveti bla bla bla jebote dosadni ste. Discovery isto fura ta prezivljavanja i gluposti, samo bez istorijskog konteksta, vise drvosece u Sibiru manje izigravanja gold rush-a iz 19. veka. A te container wars gluposti i da ne spominjem...e da a na History-iju taman pomislis ide evo neki dokumentarac a kada ono - Ancient Aliens. Pa jebote

 

Ranije je postojao balans izmedju cisto dokumentarnih ili obrazovnih emisija i tih malo nekonvencionalnijih, takmicarskih (tipa junkyard wars), sada je samo sve retardirano. Ono sto je nekada bio Discovery se preselilo na Discovery Science ali ne sumnjam da ce i to za 5-10 godina biti sve u stilu kako da napravite met kod kuce, interesantni eksperimenti sa deterdzentom za sudove, real moms using science to take their children to soccer practice, reality o nastavnicima prirode i drustva u osnovnim skolama, reality fighting physicists i Cracking up at CERN ili tako nesto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...