Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

6 minutes ago, radisa said:

Evorton je vazda u problemima, ja stvarno mislim da nije više od NovigZamka...A i Novi Zamak je vazda u onim listama najbogatijih klubova bio u top 20,  Evortona se tu ne sećam...

kada sam ja napisao, pre mesec dana, na topiku pl da se nadam da će neki pijani rusi ili arapi da kupe everton i zagorčaju život navijačima liverpula, odgovoreno mi je da već imaju bogatog vlasnika, da je samo problem da ih potroše u kratkom roku zbog finansijskog fer playa :unsure:

Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

Za 600 miliona mosh garant uzeti i Brajton i Volvse, uz Sautempton.

 

I onda imas tri tezge za reklame..koje uz malo srece nece ispasti iz lige.  Postoji mala zavrzlama kako da budes istovremeno vlasnik tri kluba u istoj ligi..ali resi se to,

đitler kupi vulve a marinika brajton i rešen problem :happy:

Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Portsmut, ne Portsmaut! 
Kao što je i Leicester Lester, a ne Lesester!

 

Portsmaut prema Zvonku Mihajlovskom, kao i Gari Nivajl

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Portsmut, ne Portsmaut! 
Kao što je i Leicester Lester, a ne Lesester!

idi bre matori, nekad baš ne umeš u šalu

naravno da nije lester nego lejčester :D
vidi se da dugo nisi u srbijama

  • Haha 2
Link to comment

Sautempton potvrdio da je Dragan Šolak preuzeo kontrolni deo u vlasništvu tog kluba

Fudbalski klub Sautempton potvrdio da je Sport Republic, čiji je glavni investitor Dragan Šolak, osnivač United grupe, u okviru koje posluju N1 i Sport Klub, preuzeo kontrolni deo u vlasništvu tog kluba.

 

https://www.danas.rs/sport/sautempton-potvrdio-da-je-dragan-solak-preuzeo-kontrolni-deo-u-vlasnistvu-tog-kluba/

Link to comment

Pokušavam da zamislim situaciju da recimo odluči da investira u neki popularan sport i klub ovdje, tipa recimo u odbojci ili košarci, kad bi se pročulo da je njegov, kad bi mu se nakačili Informer i slični sa jedne a sa druge pravovjerni SNS-ovci iz matičnog saveza, sudije i ostali funkcioneri, kontam da niti bi iko htio da pošalje dijete u taj klub zbog šikaniranja niti bi iko htio da igra da ga ne bi razvlačili kao nekog koga plaća najveći zlotvor Srbije. 

Link to comment

Kažu da su tek počeli s kupovinama.

 

Quote

 

Our ambition is to build a portfolio of high-influence stakes in football clubs and other sporting assets across the world.

“At the same time, we will also invest in early-stage sports technology companies and use our portfolio to accelerate the development of these companies. The acquisition of Southampton is a great first step and we are very excited about the journey ahead.”

 

https://www.southamptonfc.com/news/2022-01-04/southampton-football-club-sport-republic-acquisition-of-ownership

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Pokušavam da zamislim situaciju da recimo odluči da investira u neki popularan sport i klub ovdje, tipa recimo u odbojci ili košarci, kad bi se pročulo da je njegov, kad bi mu se nakačili Informer i slični sa jedne a sa druge pravovjerni SNS-ovci iz matičnog saveza, sudije i ostali funkcioneri, kontam da niti bi iko htio da pošalje dijete u taj klub zbog šikaniranja niti bi iko htio da igra da ga ne bi razvlačili kao nekog koga plaća najveći zlotvor Srbije. 

zamisli da uloži u državnu mezimicu, za koju navija i familija vučić :happy: misliš bi da bi i onda bilo nekih pritisaka, da bi onda država finansijski i logistički gurala pfc :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...