Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Ja bih gledao ovako nešto: http://www.comtrades...720-i5-sl-16725 ili nešto od Asusa...
Njah, taj je već skoro 700 krompira (ovaj Acer gore je 500, you feel me?Omar), kažem, pošto je važno i kako to izgleda, za te pare bi verovatno pao 1 osnovni Sony Vaio. Hvala, momci, ako ništa, makar sam potvrdio šta je donji razumni prag za traženu klasu kompa i provalio da postoji ovaj BC hangar, idem sad malo i da zveram po brutalno nepraktičnom Emmi Store sajtu.
ima ovaj ali je i sa web cenom preko 600e, a i nije mi nešto lep
Kod Della je izgleda lepota modela obrnuto zavisna od veličine, nema drugog objašnjenja... Edited by Oxymoron
Link to comment
Pa da, nepraktičan je ako ne tražiš samo po jednu komponentu/periferal.Dakle, preko eponude kopate i to nečemu služi, pa još i radi... Super, pribeležio. :)
edit: poslao na pm Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

... pa Asusa ovog. Lakši je, lepši i nekako deluje manje glomazno. Sad gledam na Tehnomanijinom sajtu, pola onoga što im je tamo stajalo nemaju uopšte u ponudi, kamoli da piše da je na lageru.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ASUS X53SV-SX938V - Intel i5 / 8GB RAM / 500GB HD / Nvidia GT540 M 1GBiliASUS X53SV-SX603V - Intel i5 / 6GB RAM / 640GB HD / Nvidia GT540 M 2GBoba su 579€nije za mene, za sina od 11 godina, dakle bice tu i igrica.ili mozda ovaj od 599€ASUS A55VD-SX065V Notebook mit Intel Core i5 trece generacije 2x2.5GHz, 8GB Ram, USB 3.0, Nvidia 610M 2GBova prva dva su i5 druge generacije

Link to comment

Na toj mašini slobodno isključi swapovanje, 8GB memorije je više nego dovoljno. Meni se za dve godine desilo samo jednom da program nije hteo da radi bez dodatne virtuelne memorije na hardu, i to assassin's creed 2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...