Jump to content
IGNORED

Ratno vazduhoplovstvo Srbije


Muwan

Recommended Posts

Valjda je Ka-50-2 poceo da se razvija poslije Ka-52.Evo jednog Ka-52 na fr brodu mistralKa-52_sur_Mistral-2.jpgA ovo je trebao biti Ka-50-2 Erdogan (piloti nisu jedan pored drugog nego jedan iza drugog)ka50erdogan.jpg

Edited by borris_
Link to comment
Znam da si doživeo erotsko uzbudjenje kad si pročitao ovu vest, ali da ti pokvarim oduševljenje:Ovaj šoping sa rusima su samo izmislili novinari, niko od onih koji se stvarno time bave nije ništa ni znao o tom navodnom šopingu. Kad bude obavljen pravi šoping, mislim da ćeš se usrati od muke.Nego, kako je vaše zrakoplovstvo? Vi ste bar taj problem rešili.
Link to comment
Nego, kako je vaše zrakoplovstvo? Vi ste bar taj problem rešili.
Na izdisaju je. Kad krepa, ima ko i u kakvom okviru preuzeti vožnju nad najčišćim hrvackim nebom punom hrvackog zraka - što manje košta nego što vole pričati prestižoljubitelji, ali ti to sigurno znaš.nego, javi mi taj svečani trenutak kad se budem morao usrat od muke.
Link to comment
Ka-50 nije u serijiskoj prozivodnji a RV RF poseduje 10ak istih. Doticni helikopter je razvijan za vreme rata u Avganistanu i na osnovu iskustva stecenog u istom ratu. Iz tog iskustva je razvijan kao jednosed.Osnova Ka-52 je razvijana sa Izraelom kasnih 90ih i pravi se u varijanti dvosed:
jurisni helikopter jednosed je nebuloza koju samo rusi mogu da smisle. lepo na papiru i beskorisno u praksi.dvosed je bolji, al su mu performanse zato osetno losijebad buy.(ko u uostalom i bilo sta od vojne opreme :) )
Link to comment

NSFM konta pozadinu tajnog odbijanja 3 melearde:

Međutim, radi se o jednoj ozbiljnoj odluci i uprkos navedenim negacijama postavlja se pitanje zašto se general Miletić lično angažovao da porekne istinitost ponude, a u čitavu priču svoju argumentaciju o “nepovoljnosti” kredita uključio je i analitičar Radić. U svakom slučaju, prihvatanje navedenog kredita bi podrazumevalo vid strateškog partnerstva sa Rusijom koji bi imao ozbiljne političke konotacije koje se ni u kom slučaju ne bi mogle izbeći a čini se da će usled aktuelnog političkog opredeljenja najvišeg vojnog vrha, ruska hipotetička ponuda ipak biti stavljena ad akta upravo zbog procene, koju pominje i Radić, da bi nas potencijalni kredit samo čvršće vezao za Moskvu što je izgleda najveća bojazan pojedinaca u Ministarstvu Odbrane.
Dali bi pare Rusi, ali NATOfili to neće! angry.gif
Link to comment

Joj kak su genijalni wub.gif Ugradim mu i kamericu, i da vidiš... šaljem ga u misije. wicked.gifJedino range ne piše... jel može do Čačka? unsure.gif

Link to comment

Rodjere ti da kupis F16ice, ja 29ke, pa da napravimo jedan okrsaj NATO vs. antiNATO. Stavicemo neke prskalice na krila, bice to leteci paintball. :thumbup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...