February 12Feb 12 Sad čuo pesmu u nekoj radnji i setim se, mislio sam da Oliver peva "kad sviće bez zore", a on u stvari kaže "ka cviće bez vode". Iskreno, moja verzija poetičnija
February 12Feb 12 14 minutes ago, Sludge Factory said:Sad čuo pesmu u nekoj radnji i setim se, mislio sam da Oliver peva "kad sviće bez zore", a on u stvari kaže "ka cviće bez vode". Iskreno, moja verzija poetičnija Isto
February 12Feb 12 Moja zena isto. Kapiram da je to jedan od cescih "lesnika". Makar nama sa ove strane kojima usi nisu naviknute na ikavicu. Edited February 12Feb 12 by Sludge Factory
February 12Feb 12 moja verzija je još poetičnija 'kad sviće bez vode (svako svitanje na kontinentu daleko od obale)'
June 6Jun 6 Pa nije bolje kad je prethodni stih da je cilega života njegovo tilo bez nje, nakon toga mora da napravi komparaciju. Tj. daleko je bolje nego neki nepovezan stih.
Create an account or sign in to comment