Jump to content
IGNORED

ulica rađa lešnike, ja sam jedan od njih


slepa živana

Recommended Posts

Partibrejkers - Rodjen losMogo sam da budem dobar sin Ali ne znam sad sta bi sa tim A ovako rodjen sam los Da bi reko baby daj mi jos Rodjen los, rodjen los Rodjen los, rodjen los
Reakcija: "Ko je taj Roger Walsh?"
Link to comment
  • 5 weeks later...

evo kako je večeras glasalo društvo iz ćoška:zabranjeno pušenje - ti ćeš, sine, da ideš na jahorinu...bajaga i instruktori - ja nisam misionar berlin, ja sam misionar berlin...milan babić - plaši se deda dušu da smiri...lepa lukić - umesto pesme začućeš jabuke...ace of bace - all that she wants is another baby, she's gone to maribor...zorica marković - mirno spavaj nano sve je zaključano, moje srce nije, džabat* i kapije (*turcizam)tomislav čolović - mali mrav, mali mrav u njeg ima meso...rade jorović - ja vragolan i moj deda, kad krenemo svet nas gleda, panda muda midijana, on nekada a ja sada...rade jorović - idm puta od kapistra*, važniji sam od ministra (*vojni objekat)

Link to comment
  • 3 weeks later...
evo kako je večeras glasalo društvo iz ćoška:zabranjeno pušenje - ti ćeš, sine, da ideš na jahorinu...bajaga i instruktori - ja nisam misionar berlin, ja sam misionar berlin...milan babić - plaši se deda dušu da smiri...lepa lukić - umesto pesme začućeš jabuke...ace of bace - all that she wants is another baby, she's gone to maribor...zorica marković - mirno spavaj nano sve je zaključano, moje srce nije, džabat* i kapije (*turcizam)tomislav čolović - mali mrav, mali mrav u njeg ima meso...rade jorović - ja vragolan i moj deda, kad krenemo svet nas gleda, panda muda midijana, on nekada a ja sada...rade jorović - idm puta od kapistra*, važniji sam od ministra (*vojni objekat)
epic win
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

sretne moja majka olivera mandića na kališu kako skuplja šišarke:- dobro jutro komšija, što skupljate šišarke?- znaš ono, grinje i prašina...- grinje i prašina... bajaga!?- ma kakav bajaga jebo mu pas mater debelu... pizda mu materina...i tako... mandić misli da šišarke skupljaju grinje i prašinu po kući, a moja majka misli da su u bajaginom srcu samo jad samo stud, grinje i prašina.

Link to comment
  • 5 months later...

Severina "Ajde ajde zlato moje" u refrenu muski glas na spanskom; uaaaaaaaaaaa al sam je sjebooo... (O hasta el cielo)Riblja Corba "Pogledaj dom svoj ndjele" ...videces zene, smrt i jad.. (videces cemer, smrt i jad)

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...