Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

I do! micim, nemam knjigu, nego se udajem.
:heart::wub: I now pronounce us forum-husband and wife! :wub:
ostale mi 4 (čini mi se) epizode do kraja. možda ni toliko. odlažem zadovoljstvo.
Ma sjuri ih sve odjednom, videces da ce da ti prija (a i zbog same radnje), pa posle malo da se opustis do septembra. A i da mozes da pogledas ove promo spotove.
tularemija?
Mozda je bolje da se igramo pogadjanja citata (ko, kome, koja epizoda)... BTW, nikako da pitam ljude ovde, kojem ship-u vi pripadate: Huddy, Hilson, Hameron...?Ja sam Huddy-jevac, i time se ponosim! :D
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

:heart::wub: I now pronounce us forum-husband and wife! :wub:Ma sjuri ih sve odjednom, videces da ce da ti prija (a i zbog same radnje), pa posle malo da se opustis do septembra. A i da mozes da pogledas ove promo spotove. Mozda je bolje da se igramo pogadjanja citata (ko, kome, koja epizoda)... BTW, nikako da pitam ljude ovde, kojem ship-u vi pripadate: Huddy, Hilson, Hameron...?Ja sam Huddy-jevac, i time se ponosim! :D
hejs i horman :wub:odo dotvorim topik, samo ne znam gde? ovde ili negde drugde - na zdravlju, recimo? Edited by MaryPoppins
Link to comment
hejs i horman :wub:
To nisu legitimni shipovi (misim, mos ti da ih prizeljkujes, ali do sada u seriji nije bilo nikakvih naznaka u tim smerovima). Sem toga, Forman je vec u shipu, Forteen! :)
odo dotvorim topik, samo ne znam gde? ovde ili negde drugde - na zdravlju, recimo?
Ma jok, bre, dobar nam je i ovaj topic. Sta ce nam jos jedan, da se rasplinjavamo™ bez veze.
Link to comment
Nego, sta bih ja dao da dodjem do Hjuove knjige, The Gun Seller! Da nema neko? :D
Ako dolazim u BG sledeceg meseca, mozda donesem kopiju ili dve :)
Link to comment
To nisu legitimni shipovi (misim, mos ti da ih prizeljkujes, ali do sada u seriji nije bilo nikakvih naznaka u tim smerovima). Sem toga, Forman je vec u shipu, Forteen! :)
'cause he doesn't know any better.
Ma jok, bre, dobar nam je i ovaj topic. Sta ce nam jos jedan, da se rasplinjavamo™ bez veze.
kasno
u novom Vreme ima serija clanaka na temu House MD12ima jos jedan "Uticaj televizije na zdravstveni sistem Srbije" ali za to treba pretplata
e, pa to je ta knjiga :D Edited by MaryPoppins
Link to comment
Nego, sta bih ja dao da dodjem do Hjuove knjige, The Gun Seller! Da nema neko? :D
sad ces da dobijes vorn posto ne pratis opus jedne od gazdarica ptfa <_< a i meri isto, posto je satima blenula u knjige, a nije je videla.kopiram po pristupacnoj ceni.
Link to comment
sad ces da dobijes vorn posto ne pratis opus jedne od gazdarica ptfa <_< a i meri isto, posto je satima blenula u knjige, a nije je videla.kopiram po pristupacnoj ceni.
Pa znao sam za to, secam se da si to napisala, al' sta mi to vredi. To mi knjigu nece postaviti pred oci :(
Link to comment
Pa znao sam za to, secam se da si to napisala, al' sta mi to vredi. To mi knjigu nece postaviti pred oci :(
posto je meri pokrenula onaj topik sa pitanjima, pobedi, pa ces dobiti kopiju :D
Link to comment
sad ces da dobijes vorn posto ne pratis opus jedne od gazdarica ptfa <_< a i meri isto, posto je satima blenula u knjige, a nije je videla.kopiram po pristupacnoj ceni.
ijujebemti! mada, samo na jednoj polici ima jedno 89000 knjiga, bez preterivanja. jadan pokušaj da se izvučem, znam.
Link to comment
u novom Vreme ima serija clanaka na temu House MD12ima jos jedan "Uticaj televizije na zdravstveni sistem Srbije" ali za to treba pretplata
Kupio Vreme samo zbog ovoga :) Fanatik, jebiga! :DZnam da cu da zvucim kao najgori fan, ali tektovi su losi. Ovaj Jevic je na par mesta zapazio neke vazne stvari, ali sve u svemu, moglo je to bolje. Mada, ruku na srce, za House-a trebaju cele novine, a ne par strana. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...