Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

fuck me, ja ne kapiram sta je toliko odlichno? meni je ovo sve prilicno jeftin nachin da se serija odrzi, kao sto je jeftino bilo ono sa katnerom, posto je postajala prilicno nezanimljiva. ne znam kakva je sa rejtinzima, tu bi mandingo mogao da pomogne, ali svejedno. skroz usiljeno.ima onakvog pacijenta i ne zajebava ga uopste? blah.seija pokusava da bude ozbiljnija nego sto je potrebno.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Trinaestica najlepsa! :wub:

Ko je lepši od Megan Foks i Adrijane Lime? Holivudska lepotica koje je harala top listama najlepših i najseksepilnijih žena na planeti Anđelina Džoli, skinuta je sa trona kada je Megan Foks rešila da odigra jednu od naslovnih uloga u filmu "Transformers".Naslovnice muških magazina nisu mogle da "prođu" bez njenog lika, ali i ona je, bar po mišljenju čitalaca magazina "Maxim" dosadila.Najlepša žena na godišnjoj Hot 100 listi časopisa je Olivija Vajld, zvezda serije "Dr Haus".Vajldova, odnosno doktorka Remi Hedli, pridružila se ekipi serije 2007. godine i tumači lik koji blisko sarađuje sa iritantnim ali genijalnim Hausom.Vajldova je na "Maxim" listi iza sebe ostavila lepotice poput Bar Rafaeli, manekenke i verenice Orlando Bluma, ali i srpske snajke Adrijane Lime. Interesantno je i da je sama Megan Foks u intervjuu magazinu "Eskvajer" priznala da "Olivija Vajld toliko seksi, da bih zbog nje zadavila planinskog vola golim rukama".Kompletna lista izgleda ovako:1. Olivija Vajld2. Megan Foks3. Bar Rafaeli4. Malin Akerman5. Mila Kunis6. Eliza Dušku7. Adriana Lima8. Rijana9. Džordana Bruster10. Dženifer Lav Hjuit
link Edited by mr@ki
Link to comment
fuck me, ja ne kapiram sta je toliko odlichno? meni je ovo sve prilicno jeftin nachin da se serija odrzi, kao sto je jeftino bilo ono sa katnerom, posto je postajala prilicno nezanimljiva. ne znam kakva je sa rejtinzima, tu bi mandingo mogao da pomogne, ali svejedno. skroz usiljeno.ima onakvog pacijenta i ne zajebava ga uopste? blah.seija pokusava da bude ozbiljnija nego sto je potrebno.
House ima fenomenalan rejting i total viewers brojeve (u obe kategorije je dosta bolji od... recimo, lost-a). Cuo sam i da je Laurie potpisao dugogodisan ugovor sa FOX-om. Ako zadrze bar 70% rejtinga koji imaju sada, terace 10 godina, bez sumlje.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ovo je neki tip napisao na drugom forumu, nemam pojma da li je tacno, ali zvuci zanimljivo :)

skinuće ga sa vikodina... e to povlači stalne užasne bolove u nozi, međutim tu nastupa novi lik, lekar koji dolazi da radi u Plainsboro, inače stari momak Lise Cuddy. Taj lim se bavi protetikom i nudi Houseu da mu amputira nogu i zameni hi-tech protezom koja mu omogućava da hoda sasvim normalno. tu se sad javlja dilema kod Housea jer on naravno mrzi novog lekara koji mu je preuzeo glavnu ulogu u bolnici, jer je on neki super lekar kome su sve intervencije 6000% uspešne, naravno tu je i problem što Cuddy samo sitno trepka kad ga vidi što House ne može da podnese.međutim pristaje na intervenciju jer razmišlja da ako to napravi moći će da se bavi medicinom nesmetano i pokazaće Cuddy koliko je on ustvari veliki stručnjak i veliki čovek i probaće da nadmaši šminkera koji mu je zauzeo mesto...

Link to comment

Prva epizoda 6. sezone ce izgleda trajati dva sata! ^_^BTW, srecan 50. rodjendan 1 jedinstvenom, neponovljivom, genijalnom :kralj: Hugh Laurie-ju!normal_hugh_laurie_house_03.jpg

Link to comment
15/06/2009 20:03Ličnost Danas: Hju Lori0701f_ocp_w222_h324.jpgMedicinski Šerlok Holms Autor: Vladimir TodorovićAmerička TV serija „Doktor Haus“ proglašena je za najgledaniju seriju u svetu 2008. godine, sa više od 81, 8 miliona gledalaca. Velike zasluge za to pripadaju glavnom glumcu Hjuu Loriju, koji je već pet sezona u ulozi nekonvencionalnog medicinskog genija, doktora Gregorija Hausa. Sama serija je delom zamišljena kao medicinski krimić - pa se vremenom sve više uočavala sličnost između čuvenog Šerloka Holmsa i Doktora Hausa.Lori je rođen u Oksfordu, 11. juna 1959. godine, a obrazovao se na Itonu i u Kembridžu. Pošto je sin osvajača olimpijskih medalja i on se oprobao u veslanju i zabeležio nastupe za reprezentaciju. Sa Stivenom Frajom i Emom Tompson producirao je i tri sezone „Crnog Guje“.Obožava Klinta Istvuda i Stiva Mekvina, igrao je u „Uličnim kraljevima“, „Letu Feniksa“, „Piterovim prijateljima“, pojavio se i u popularnoj TV seriji „Prijatelji“. Lori je bio izbor Daglasa Adamsa za lik Artura Denta u filmskoj verziji „Autostoperskog vodiča kroz galaksiju“, ali od toga nije bilo ništa kada je Adams preminuo. Takođe je izabran za ulogu Perija Vajta u „Povratku Supermena“ (2006), ali popularnost serije „Doktor Haus“ mu nije dozvolila da se oproba u toj roli.Pored glume, Lori se bavio i rediteljskim poslom, komponovanjem (pijanista je, a od 16. godine svira gitaru), snimio je brojne pesme, pisao za londonski Dejli telegraf. Njegov roman prvenac, „Prodavac pištolja“, objavljen u Velikoj Britaniji i SAD, dobio je odlične ocene od kritičara, i potom pretočen u scenario. Drugi roman, „Papirni vojnici“ objaviće 27. septembra ove godine.Oženjen je i ima troje dece. O vaspitavanju svoje jedine kćerke Rebeke kaže: „Devojčice su komplikovane. Upustvo za rukovanje koje stiže sa njima ima 800 stranica, ali fale poglavlja 14, 19, 26 i 32. Upuistvo je loše prevedeno, ko bi ga znao zašto.“
:)I da, definitivno dobijamo dvosatnu prvu epizodu 6. sezone:
Monday, Sept. 218:00-10:00 PM ET/PT HOUSE (2-Hour Season Premiere)FOX
^_^
Link to comment

Ekipa serije je pre neki dan imala neku vrstu konferencije za stampu u Paley Center for Media u LA-u, bice valjda uskoro boljih snaimaka na youtube, za sad ima samo neki kratak i los iz publike, ali dobili smo neke info za narednu sezonu. Nije nesto strasno spojlericno, al' ajde:

Prva epizode ce trajati dva sata, komplet ce biti smestena u psihijatrijsku kliniku koju smo videli na kraju pete sezone. Od glavnih likova iz serije pojavice se samo House i Wilson. Naravno fokus epizode je na House-u, epizoda ce pokriti period od nekoliko meseci njegovog oporavka. House-ov doktor ce biti niko drugi do Andre Braugher, poznatiji kao detektiv Pemblton iz Homicide-a.

Eto. :)

Link to comment

Sad odgledah zadnje dve epizode 4. sezone uhhhh place house place zena pored mene a i meni nije dobro....Nego meni se cini da su se "novajlije" taman uhodale i pocele da ucestvuju kad ono cvrc strajk ih zajeba...

Link to comment
konacno malo vatre! "if i get drunk enough theres a chance i might make out with one of the strippers... or become one"i kojeg muskarca ovo nije makar zagolicalo?! pa nema sanse...zasto 13 nema vise ovakvih recenica?!?!?!?
Sta ima da prica....75982739.th.jpg132hcb.th.jpg133tio.th.jpg134cgm.th.jpg135eib.th.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...