Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

House S06E01E02 HDTV XviD-NoTV :)
Da li vama ovaj fajl traje 1h i 27 minuta umesto 2h i 1 minut kako je najavljivano? Ili mozda u tih pola sata sto "fali" se racunaju i reklame i najave i ko zna sta jos?
Link to comment
Da li vama ovaj fajl traje 1h i 27 minuta umesto 2h i 1 minut kako je najavljivano? Ili mozda u tih pola sata sto "fali" se racunaju i reklame i najave i ko zna sta jos?
Mislim da je tako. I kod regularnih epizoda, kaze se da traju sat vremena, ali to je sa sve reklamama, u stvari traje 45 min.
Link to comment

tacno tako. i sinhronizovano je sa titlom tako da mislim da je sve ok

Da li vama ovaj fajl traje 1h i 27 minuta umesto 2h i 1 minut kako je najavljivano? Ili mozda u tih pola sata sto "fali" se racunaju i reklame i najave i ko zna sta jos?
Link to comment

e, stvarno. ovo nije moj house :cry:

house kao lik jos i moze da napravi comeback (mada sumnjam, vise se ide na limunada fazon ocito) ali ne oprastam im odstupanje od medicine. psihijatrijski likovi su potpuno kako ih zamislja mali perica. :yucky:

naravno, tesko da ce me to spreciti da uredno odgledam svaku epizodu.

Link to comment

Btw, dok razmišljate o filmu (bez navodnika, jer su prvu i drugu epizodu, izgleda zamislili kao retrospektivni uvod u trajanju jednog prosečnog filma), ste videli ovu vest?

Link to comment

Dobar. Polako ljudi.Ovo je atipicna epizoda (bolje reci film). House je na kraju prosle sezone opamprcio o dno, sad pokusava da se podigne. Ogolio se, pred samim sobom pre svega, pokusavajuci da odgovori na ono pitanje koje mu je Wilson postavio u poslednjoj epizodi 5. sezone dok su jos

mislili da je sve ok i da je spavao sa Cuddy

a to je: ko si ti, sta hoces od sebe i od svog zivota, aman bre covece!?

Plasim se da se ovaj optimisticni pocetak nece bas srecno zavrsiti. LM, od sledece epizode krece klasika, s tim sto ce House neko vreme ziveti kod Wilsona, i bice samo konsultant, jer je jos uvek pod suspenzijom i nema prava da se vrati na svoje staro radno mesto. Po svemu sudeci to ce malo da potraje, mozda i desetak epizoda.

Link to comment

Plasim se da se ovaj optimisticni pocetak nece bas srecno zavrsiti. LM, od sledece epizode krece klasika, s tim sto ce House neko vreme ziveti kod Wilsona, i bice samo konsultant, jer je jos uvek pod suspenzijom i nema prava da se vrati na svoje staro radno mesto. Po svemu sudeci to ce malo da potraje, mozda i desetak epizoda.

Sto verovatno znaci da ce biti mnogo vise zezanja, a manje "mozganja" :)
Link to comment
Sto verovatno znaci da ce biti mnogo vise zezanja, a manje "mozganja" :)

Pa zezanja je bilo i u ovoj epizodi i to ohoho. Ja sam ocekivao crnjak i tesku epizodu, a najvise vremena sam proveo smejuci se. Hugh je car. :)

EDIT: da ne bude da spojlerisem. :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Dobar. Polako ljudi.Ovo je atipicna epizoda (bolje reci film).
los film.

dok sam gledala ovaj 'film' stalno mi je padao na pamet the dream team. prejadna kopija. sto rece betty, psihijatrijski slucajevi kao iz uputstva za hallmark filmove. cica svira celo, onaj mucenik leti, franka vara muza sa bolesnikom sa psihijatrije tokom dobrotvorne zabave, mudri psihijatar seksi glasa donosi razum (ova mesina od mesa nije moj pembleton :cry:).nisu znali kako da se prebace u novi serijal. mogli su ga slobodno posaditi na bus sa osmehom u onoj majcici i poceti od tog trenutka, pa bismo mi sami smisljali sta je bilo u bolnici. sa najmanje maste bismo smislili ovo.

Link to comment
los film.

dok sam gledala ovaj 'film' stalno mi je padao na pamet the dream team. prejadna kopija. sto rece betty, psihijatrijski slucajevi kao iz uputstva za hallmark filmove. cica svira celo, onaj mucenik leti, franka vara muza sa bolesnikom sa psihijatrije tokom dobrotvorne zabave, mudri psihijatar seksi glasa donosi razum (ova mesina od mesa nije moj pembleton :cry:).nisu znali kako da se prebace u novi serijal. mogli su ga slobodno posaditi na bus sa osmehom u onoj majcici i poceti od tog trenutka, pa bismo mi sami smisljali sta je bilo u bolnici. sa najmanje maste bismo smislili ovo.

A kako to inace izgledaju psihijatrijske ustanove? Nema manicno depresivnih, paranoika, klaustrofobicara, pokusaja samoubistava...?

Link to comment

A kako to inace izgledaju psihijatrijske ustanove? Nema manicno depresivnih, paranoika, klaustrofobicara, pokusaja samoubistava...?

da li je ovo ozbiljno pitanje? ti zaista mislis da je ovo sto su tamo pokazali primer jedne psihijatrijske ustanove? ja stvarno ne znam odakle da pocnem. posetilac moze da da automobil dvojici pacijenata, od kojih ce jedan da proba samoubistvo. to se sve zavrsi time sto je ona na kraju pozvana na dobrotvornu zabavu na kojoj razmenjuje telesne tecnosti sa tim istim pacijenom uz aplauz direktora klinike. pacijenti lece jedni druge koristeci muzicku kutiju (funcking muzicku kutuju!!! da li su mogli da izmisle nesto sto je malo manje sveprisutno u tres filmovima?) u stvari, zaista mi je glupo da diskutujem da li je ovo sto su prikazali realno. nisu ni medicinske stvari koje pokazuju realne ali mi ne smeta jer je zabavno i orginalno. ovo je sablon jeftinih filmova o simpaticnim psihijatrijskim slucajevima od kojih neki fircaju goste van vremena za posete.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...