Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Nisam neko ko ukljuchuje TV narochito chesto, mozhda par puta nedeljno,niti se sjecam da sam ijednu seriju pratila, a kamoli ispratila, ali ovaj divninamcor je svakako izuzetak [iako ga dodushe gledam sjedeci pred kompom,mada to u ovom sluchaju postaje ista vrsta kutije kao i televizor].Prije nekih mjesec dana sam bila dovoljno dokona da odgledam chitavu prvusezonu i neshto malo od druge u dva dana, nakon chega sam pauzirala [i odmorjosh traje] neko vrijeme, dok se unormalim malo i otresem osjecaja daje svih tih dvadeset i kusur epizoda bila samo jedna, dzhinovska.Needed to get a life.Istina da se nakon dosta odgledanih epizoda [narochito nakon tako malih, ako ikakvihrazmaka izmedju njih] pochne uochavati ochigledan pattern koji chini seriju dostapredvidivom, ali ne smeta mi mnogo, sve dok onaj beskrajno svjezhi cinizam nastavljada zapljuskuje novim idejama...briljantan kakav jeste, mislim da mi se nikada nece smuchiti.A i sama radnja mi nije od prevelike vazhnosti, kontam da bih takodje uzhivala i samochitajuci scenario, chisto zbog House-ove visprenosti.Neko mi je jednom rekao da chitam Bierce-a u malim dozama, poshto mozhe biti pogubanpo altruizam, i mozhda bi se to moglo primijeniti i na ovaj sluchaj, ali je stvarno previshe lakopostati House-addict, a i nije kao da bi se potencijalne posledice previshe primjecivale *shrug*.

Edited by discordia
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Ja sam stedela epizode, pa sam u prethodnih 2-3 dana odgledala 9,10,11 i danas 12. Koooooliko novih ljubaviiiiiiiiiii :P

Hoce li Kamerunica da pristane?Hoce li Forman da izmuva nesto za cetrnaJesticu?

Link to comment

Hvala Sludge ti si neiscrpan izvor informacija o Hausu.. . neko bi pomislio da si ludi fan, ali verujem da grese :)Elem malo o 100-oj epizodi

HOUSE CELEBRATES MILESTONE 100TH EPISODEToday at 2:28amMONDAY, FEBRUARY 2, ON FOXThe prognosis is excellent for the brilliant, anti-social anti-hero Dr. Gregory House (Hugh Laurie) and his colleagues at Princeton Plainsboro Teaching Hospital as HOUSE celebrates a milestone 100th episode Monday, Feb. 2 (8:00-9:00 PM ET/PT) on FOX.In the 100th episode, ?The Greater Good,? House and the team take on the case of a woman who collapsed in the middle of a cooking class. When they learn that the patient gave up her career as a highly renowned cancer researcher in order to pursue her own personal happiness, the members of the team question their own happiness (or lack thereof). Meanwhile, Thirteen (Olivia Wilde) begins to suffer serious and life-threatening reactions to her experimental Huntington?s Disease clinical drug trial, and Cuddy (Lisa Edelstein) retaliates against House and gives him a taste of his own medicine.Over the course of five seasons, House has proven no bar is too low and has shocked those around him with the lengths he will go in order to prove he?s right ? from faking brain cancer to score drugs (?Half Wit?) to pulling a hair out of his father?s corpse to test the DNA (?Birthmarks?) to kidnapping his favorite soap star because he?s convinced the actor has an illness he doesn?t yet realize (?Living the Dream?).

Link to comment

Nisam jos gledao epizodu, al Kameron da bude gazda Hausu..to je ostvarenje svih njegovih snova :)))))video sam parceneko iz tima "Sad ces nju maltretirati"Haus "samo cu raditi svoj posao" :)

Link to comment

Odlicna epizoda, jedna od boljih ove sezone! Haus pocinje da ima smisla, doduse daju nam povremeno hintove zasto je on zaista takav i zasto se tako ponasa. Tera ljude do krajnjih granica da bi iz njih izvukao najbolje, to radi i sa Wilsonom i sa Kadi i sa Formanom... Genije, jednom recju... Jos kad ne bi bio tako neprijatan, sarkastican, ironican, bezobrazan, drzak... ne bi bio On, bio bi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...