Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Pa nije bilo tako strasno ljigavo... A sto se tice tvog spojlera, evo ti moj sa objasnjenjem koje mislim da si mozda propustio

Kadi ce da uzme bebu u hraniteljsku porodicu, a posle nekog vremena ce je usvojiti, baba i deda su dali saglasnost... Vec je uspostavila kontakt sa advokatom... Mada uvek moze da krene prica, to je nase unuce, a cerka nam je umrla... Ali videcemo, meni je zao sto nije krenula zenska strana da radi kod Kadi, da ona izaziva hausa, kao sto je odustala da mu pridje kad ga je videla sa onom "glumicom" u prosloj epizodi. Mislio sam da ce takva biti ova.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Pa nije bilo tako strasno ljigavo... A sto se tice tvog spojlera, evo ti moj sa objasnjenjem koje mislim da si mozda propustio

Kadi ce da uzme bebu u hraniteljsku porodicu, a posle nekog vremena ce je usvojiti, baba i deda su dali saglasnost... Vec je uspostavila kontakt sa advokatom... Mada uvek moze da krene prica, to je nase unuce, a cerka nam je umrla... Ali videcemo, meni je zao sto nije krenula zenska strana da radi kod Kadi, da ona izaziva hausa, kao sto je odustala da mu pridje kad ga je videla sa onom "glumicom" u prosloj epizodi. Mislio sam da ce takva biti ova.

Aha, ok, meni je nekako izgledalo kao da to nije bas sve sasvim sigurno. Pogledacu epizodu opet, cini mi se da je pomenula i oca i njegove roditelje. Videcemo i kakva ce House-ova uloga biti u svemu tome. Njegova reakcija u ovoj epizodi je bila drugacija nego prosli put kad je Cuddy trebala da dobije dete. Sad je bio onako, cak supportive do izvesne mere, sto je za njega veliki pomak. Ono kako joj je cestitao Bozic, a ona ga ni ne konstatuje, mi je bilo cak i malo tuzno, ali mi se cinilo da House-u to nije smetalo. Ko zna, ako joj i sa ovim detetom krene naopako, mozda ce on biti tu da je utesi i da joj pomogne. A mozda joj, na kraju, on i napravi to dete, koje toliko zeli :D Da ne bude zabune, naglasavam da je ovo samo moja spekulacija i "teoretisanje", a ne neki spojler koji sam procitao na netu.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
evo, ovu ti ne brisem.ona prethodna mi je povredila osecanja.
Imamo osecajnog moderatora :)))))))))))))Meni je Forman cudan lik. Nikako da se nasmeje kao covek, sve nesto namrsten, bas bi falio neki zajebant uz Hausa, ovo sto rade sa Wilsonom je dobra fora. Wilson ispaljuje fazone, to do sada nismo vidjali :)
Link to comment

Odgledao epizodu ponovo. Epizoda je stvarno dobra do

onog trenutka kad Cuddy pronalazi bebu u onoj kuci, sto je nekih pet minuta pred kraj.

Falilo je tako malo da ovo bude jos jedna odlicna epizoda. Steta.

Sto se tice usvajanja bebe, da, Milos je u pravu, ovi je daju na usvajanje i Caddy je vrlo blizu dobijanja bebe, ako se nesto ne iskomplikuje. Videcemo gde to vodi. BTW, najjaca fora u epizodi je: sto nisi otisao u video klub i rekao svima da je Kevin Spejsi Kajzer Sose. BTW, kraj tog filma je potpuno besmislen. :lol: Sta li ce im reci executive producer na to? :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment
I kako ti se svidja V sezona Hausa? Gledas li ga uopste?
mislim da je 5. sezona slabija od prethodnih, bas kao sto je to bio slucaj i sa 4. kao i kod svake serije ovog tipa, u jednom trenutku prica se, usled nedostatka drugih tema, fokusira na emocionalno-seksualne odnose izmedju glavnih likova, cime serija neminovno sklizne u banalnost i predvidivost. i pored toga, serija je i dalje sasvim gledljiva i predstavlja pametno utrosenih 45 minuta.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...