Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

pogledao prvih 6 epizoda. ako mi se do sada nije dopalo da li vredi nastavljati?
Sta ti se konkretno ne dopada? Ako je to ideja za seriju onda odustani, ako je to House kao lik, arogantan, ironican, bezobrazan, odustani takodje. Ali ako je tu slucaj koji ti je bio dosadan, onda nastavi, jer kroz 5 sezona ce se svasta desavati i zamrsiti i odmrsiti. Veruj nama zavisnicima, HOUSE M.D. je najbolja serija u poslednjih 10 godina, sigurno!
Link to comment

pa house je jedini privlacan. davi sto se sve vrti oko 1 slucaja koji je 1/10000000000000000000, onda prodje kroz vise pogadjanja sta ne valja, otprilike se zna kada ce pacijentu odjednom da pozli, bacaju duboke psiho fore koje uzasno dave po svim serijama, likovi se odmotavaju kroz seriju bez smisla (sa opaticom i mladim doktorom je bilo prejadno, tu je i crnac za obijanje gajbi, doktorica sa manom koja tek treba da se otkrije)... najveci problem je sto nigde ne ide, nema razvoja. prvih 6 epizoda su gotovo indenticne

Link to comment
pa house je jedini privlacan. davi sto se sve vrti oko 1 slucaja koji je 1/
Ostali likovi su i pravljeni da ne budu privlačni. Ako doživiš da počinje da te pritiska njihova priroda koja je osnova satire u ovoj seriji, onda tamo negde u trećoj sezoni dostiže se vrhunac ove satire (prilično jetke za TV)... Barem meni. U poslednjoj sezoni to je dostignuto samo u 5. epizodi (trinaestica), ona mi je i najbolja od ovih iz pete... Ipak, ako ti homor ne legne, teško...
Link to comment

ne, legao je humor. samo jos da se sve ne izlazi bas iz samog doktora... prva epizoda koju sam pogledao je bila bas ta 'trinejstica' i tu sam se primio. medjutim kada sam krenuo od prve, ispada mi da svake nedelje ide manje vise ista prica

Edited by Hustler
Link to comment

u pravu si. prvih 6 epizoda + 'trinejstica' jer sam hteo da vidim samo kako izgleda serija, a nju sam skinuo jer je izasla te nedelje pa je imala dobar ratio za skidanje

Link to comment

U petoj sezoni se nastavlja prica iz IV i bez poslednje 2 epizode IV, najmanje, prakticno nemas pojma o cemu se radi. Wilson je prakticno 3 glavni lik u sezoni, a ne pojavljuje se u prve 3 ili 4 epizode. House nije izgubio na drazi nimalo, probaj da odgledas prvu sezonu ili recimo kraj III gde hoce pandur da ga uhapsi ili kad folira da ima rak... Mocan je Haus, nije uvek privlacan, ali sa psiholoske ili socioloske strane gledano super je. Manje obracaj paznju na slucaj, uvek ce da promasi bar 2 puta pa ce neko slucajno da mu da ideju. Veca poenta serije je njegov karakter i odnos prema, pre svega, Wilsonu i Kadijevoj...

Link to comment
U petoj sezoni se nastavlja prica iz IV i bez poslednje 2 epizode IV, najmanje, prakticno nemas pojma o cemu se radi. Wilson je prakticno 3 glavni lik u sezoni, a ne pojavljuje se u prve 3 ili 4 epizode. House nije izgubio na drazi nimalo, probaj da odgledas prvu sezonu ili recimo kraj III gde hoce pandur da ga uhapsi ili kad folira da ima rak... Mocan je Haus, nije uvek privlacan, ali sa psiholoske ili socioloske strane gledano super je. Manje obracaj paznju na slucaj, uvek ce da promasi bar 2 puta pa ce neko slucajno da mu da ideju. Veca poenta serije je njegov karakter i odnos prema, pre svega, Wilsonu i Kadijevoj...
ih, dobra stara vremena kad se znalo sta je haus i kako se postavlja dijagnoza: dva promasaj - nenadana inspiracija - rjesenje + jedan sporedan slucaj, a ne ovaj tutorijal za domacice i one koji se tako osjecaju <_<trinaestica je nezanimljiva i sad kad ima naznake karakterastari tim rula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...