Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

Finansijski deo je obavestenje, a ne pitanje. Nisam ih ni ja kupila, nisam nestrpljiva.Jesu li i vama kada ste bili deca bake "rumenele" obraze prvim kupljenim trešnjama i jagodama?

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

Finansijski deo je obavestenje, a ne pitanje. Nisam ih ni ja kupila, nisam nestrpljiva.Jesu li i vama kada ste bili deca bake "rumenele" obraze prvim kupljenim trešnjama i jagodama?
Mene su mazali krvavom dzigericom i cveklom. Jel to uobicajeno?
Link to comment

Ne samo da je uobičajeno, nego ima duplo brže dejstvo na popravljanje krvne slike i kognitivnih sposobnosti u odnosu na jagode i trešnje.masala-stuffed-okra-boats1.jpgHipnoza!

Edited by halloween
Link to comment

Bamije pripremam tako što odem u Vero, kupim zamrznutu gotovu mešavinu (a ima i čista bamija), na poleđini kese ima veoma dobar recept bez mesa i spremim, što ću danas i uraditi. Ako ne nađem zamrznutu mešavinu, ima i gotovo jelo od bamija u konzervi, mada mi je to nepovoljnija varijanta zbog soli. Ako ima nešto što bih jela svaki dan, to je ovo povrće. U njima ima nešto što meni baš nedostaje. Svinjče.

Edited by halloween
Link to comment

Uh, džeki il kakav drugi burbon, surovo ohlađen al bez leda, jaka gorka turska kafa, usoljeni bademi i Žitan bez filtera. Na Savi negde, npr. Uh.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...