Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

Subway® MeltSubway_Melt.jpgSweet Onion Chicken TeriyakiSweet_Onion_Chicken_Teriyaki.jpgUmreću. :(
Hocu i ja :( Pre ga je bar bilo u Zagrebu sad kontam da nema blizeg od Budimpeste.
Link to comment
ne zajebavajte, tona trecerazrednog majoneza i plasticnog mjesa i salate izmedju 2 reciklirane kriske leba
mmmmmm, trecerazredni majonez i plasticno mjeso i salata izmedju 2 reciklirane kriske lebadrooling-homer_full1.jpg
Link to comment

ma to je rakija za na poklon, reprezentativna stvar. cuo sam da se prodaje samo na paket od 10 flasa i tada je oko 20 evra. ne znam da li je uopste ima u maloprodaji

Link to comment
Verovatno je dobra kad je u Now craving...koliko je jaka?Jel ima u BG da se kupi...
45%, veoma prijatnog ukusa. cugao sam je dva dana u Arilju i ne znam da li ima da se kupi u bgu, tj izguglao sam adresu radnje ali nije proverena informacija: ● Singidunum, Terazije 42; Tel: 2643-158.Radno vreme:09:00-21:00, zatvoreno nedeljom. Najveći izbor rakija,tradicionalnih poklona i srpskih kulinarskih poslastica.koliko sam video na sajtu proizvođača flaša košta 20 evropljana i može da se naruči samo u pakovanju od 6 flaša :(moraću ponovo da tezgarim u Arilju ali na leto - imaju sjajne plažice za razvrate na Rzavu
Link to comment

supa sa knedlamagrasak i izvestan hleb sa debelom zubolomnom koricom+1 pita od visanjazamislila sam da to sad sve lepo hasam po redu. al nije isto kad se zamislja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...