Friday at 21:093 days Drugo poluvreme katastrofa. Pocentino je odlucio da cuva rezultat i digao ruke od igre kojom su SAD dominirale u prvom poluvremenu. Igra se pretvorila u tucu i malo je falilo da Australija iskoristi neku od sansi a nije uspela jer ima manjak kvaliteta.
Friday at 21:123 days Ameri mnogo bolji, mogli su u prvom još neki gol da zabiju. u drugom prilično dosadno taktiziranje, sa dosta tuče, malo fudbala i sa pokušajima Australaca da valjanjem i padanjem naprave ono što ne umeju kroz igru šteta što sa druge strane nije bio neki normalan protivnik, tipa Hrvatska ili Norveška, to bi mogla da bude dobra utakmica
Friday at 21:163 days 9 minutes ago, 189- said:ma nema nikakve veze gde je lopta isla i kada bi isla i kome bi isla ako je napravljen prekrsaj onda je faul.To je kao ona priča 'faul je faul, bilo da je u 16 ili bilo gde drugo na terenu'. Lepo zvuči i verovatno jeste tako po pravilima, ali smo svedoci već milion godina da se faulovi u 16 ne sviraju tako lako kao na pola terena. Dakle, pričamo o tendencijama suđenja, sivim zonama, ne o pukom držanju za definicije.Ja pišem da se drugačije tretira slučajan kontakt daleko od lopte, i gledam to svaki vikend dok traje sezona. Najbolji argument za penal ti je ovo gaženje, koje je evidentno, i može da se vodi pod serious foul play, čak i ako je nenamerno i daleko od lopte.
Friday at 21:193 days 2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:To je kao ona priča 'faul je faul, bilo da je u 16 ili bilo gde drugo na terenu'. Lepo zvuči i verovatno jeste tako po pravilima, ali smo svedoci već milion godina da se faulovi u 16 ne sviraju tako lako kao na pola terena.Od kada je uveden var situacija je obrnuta .Ako bi svirali sve što se svira u 16 bilo bi negledljivo
Friday at 21:223 days Just now, Mindaugas Žukauskas said:To je kao ona priča 'faul je faul, bilo da je u 16 ili bilo gde drugo na terenu'. Lepo zvuči i verovatno jeste tako po pravilima, ali smo svedoci već milion godina da se faulovi u 16 ne sviraju tako lako kao na pola terena. Dakle, pričamo o tendencijama suđenja, sivim zonama, ne o pukom držanju za definicije.Ja pišem da se drugačije tretira slučajan kontakt daleko od lopte, i gledam to svaki vikend dok traje sezona. Najbolji argument za penal ti je ovo gaženje, koje je evidentno, i može da se vodi pod serious foul play, čak i ako je nenamerno i daleko od lopte.da.....ali po meni samo ako je igrač imao mogućnost da to izbegne.......a nije imao ako nije ni video čoveka koji se stvara ispred njega. ovaj nit je to hteo, nit je bio neoprezan, nit može da se kaže da je imao neku drugu mogućnost pa je odlučio da gazi, o bezobzirnosti nema ni reči
Friday at 21:253 days Ne bi bio Pocetino da posle dobrog pocetka nije krenuo mnogo defanzivnije protiv kvalitatativno slabijeg tima, nije lako osloboditi se starih navika.
Friday at 21:393 days Obe ekipe su realno krš, Amerikance će prva pismena reprezentacija da oduči od fudbala, za Aus nema komentara. I jednima i drugima bolje ide ragbi ili neka druga vrsta tuče (što su i demonstrirali pred kraj onim smešnim faulovima), nije ovo sport za njih. Publika nema veze sa fudbalom, teški hilbilizam ali ajde, bar ih je bilo dosta i pravili su buku.Suđenje na granici funjarskog, ali to se i očekuje kada je domaćin u pitanju. Idemo dalje, sledi Hjundai Igrač Utakmice. Edited Friday at 21:503 days by Rudolf Pingvinoglu
Friday at 22:143 days Teško da su Ameri krš, uz povoljan žreb mogu vrlo lako da se oberu™ u polufinalu
Friday at 22:283 days meni Ameri deluju kao dobro posložena ekipa, imaju igru, imaju brzinu, ima tu kvaliteta da se potuku i sa jačimaplus su danas igrali bez Pulišića
Friday at 23:133 days 55 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:Teško da su Ameri krš, uz povoljan žreb mogu vrlo lako da se oberu™ u polufinaluŽivi bili pa videli...njih je ova Australija stisla u par navrata, videćemo kako će to da izgleda protiv nekog zajebanog.
Saturday at 01:393 days Ameri su odigrali i sa Nemcima manje-vise egal mec u pripremnim, dobra je ekipa, kao i Kanada, uz malo srece cetvrtfinale je dostiznoSva tri domacina prvi obezbedili prolaz dalje Edited Saturday at 01:393 days by JohnnyD
Create an account or sign in to comment