Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

USA - Australia 19. jun 21:00 Seattle

kutak za prognozu 12 members have voted

  1. 1. kutak za prognozu

    • 🇺🇸
      75%
    • 🇦🇺
      0%
      0
    • 🤝🏻
      25%

This poll is closed to new votes

Poll closed on 06/19/26 at 19:00

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Drugo poluvreme katastrofa. Pocentino je odlucio da cuva rezultat i digao ruke od igre kojom su SAD dominirale u prvom poluvremenu. Igra se pretvorila u tucu i malo je falilo da Australija iskoristi neku od sansi a nije uspela jer ima manjak kvaliteta.

  • Replies 72
  • Views 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Ameri mnogo bolji, mogli su u prvom još neki gol da zabiju. u drugom prilično dosadno taktiziranje, sa dosta tuče, malo fudbala i sa pokušajima Australaca da valjanjem i padanjem naprave ono što ne umeju kroz igru

šteta što sa druge strane nije bio neki normalan protivnik, tipa Hrvatska ili Norveška, to bi mogla da bude dobra utakmica

9 minutes ago, 189- said:

ma nema nikakve veze gde je lopta isla i kada bi isla i kome bi isla ako je napravljen prekrsaj onda je faul.

To je kao ona priča 'faul je faul, bilo da je u 16 ili bilo gde drugo na terenu'. Lepo zvuči i verovatno jeste tako po pravilima, ali smo svedoci već milion godina da se faulovi u 16 ne sviraju tako lako kao na pola terena. Dakle, pričamo o tendencijama suđenja, sivim zonama, ne o pukom držanju za definicije.

Ja pišem da se drugačije tretira slučajan kontakt daleko od lopte, i gledam to svaki vikend dok traje sezona. Najbolji argument za penal ti je ovo gaženje, koje je evidentno, i može da se vodi pod serious foul play, čak i ako je nenamerno i daleko od lopte.

2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

To je kao ona priča 'faul je faul, bilo da je u 16 ili bilo gde drugo na terenu'. Lepo zvuči i verovatno jeste tako po pravilima, ali smo svedoci već milion godina da se faulovi u 16 ne sviraju tako lako kao na pola terena.

Od kada je uveden var situacija je obrnuta .

Ako bi svirali sve što se svira u 16 bilo bi negledljivo

Just now, Mindaugas Žukauskas said:

To je kao ona priča 'faul je faul, bilo da je u 16 ili bilo gde drugo na terenu'. Lepo zvuči i verovatno jeste tako po pravilima, ali smo svedoci već milion godina da se faulovi u 16 ne sviraju tako lako kao na pola terena. Dakle, pričamo o tendencijama suđenja, sivim zonama, ne o pukom držanju za definicije.

Ja pišem da se drugačije tretira slučajan kontakt daleko od lopte, i gledam to svaki vikend dok traje sezona. Najbolji argument za penal ti je ovo gaženje, koje je evidentno, i može da se vodi pod serious foul play, čak i ako je nenamerno i daleko od lopte.

da.....ali po meni samo ako je igrač imao mogućnost da to izbegne.......a nije imao ako nije ni video čoveka koji se stvara ispred njega. ovaj nit je to hteo, nit je bio neoprezan, nit može da se kaže da je imao neku drugu mogućnost pa je odlučio da gazi, o bezobzirnosti nema ni reči

Ne bi bio Pocetino da posle dobrog pocetka nije krenuo mnogo defanzivnije protiv kvalitatativno slabijeg tima, nije lako osloboditi se starih navika.

Obe ekipe su realno krš, Amerikance će prva pismena reprezentacija da oduči od fudbala, za Aus nema komentara. I jednima i drugima bolje ide ragbi ili neka druga vrsta tuče (što su i demonstrirali pred kraj onim smešnim faulovima), nije ovo sport za njih. Publika nema veze sa fudbalom, teški hilbilizam ali ajde, bar ih je bilo dosta i pravili su buku.

Suđenje na granici funjarskog, ali to se i očekuje kada je domaćin u pitanju. Idemo dalje, sledi Hjundai Igrač Utakmice.

Edited by Rudolf Pingvinoglu

Teško da su Ameri krš, uz povoljan žreb mogu vrlo lako da se oberu u polufinalu

meni Ameri deluju kao dobro posložena ekipa, imaju igru, imaju brzinu, ima tu kvaliteta da se potuku i sa jačima

plus su danas igrali bez Pulišića

55 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Teško da su Ameri krš, uz povoljan žreb mogu vrlo lako da se oberu u polufinalu

Živi bili pa videli...njih je ova Australija stisla u par navrata, videćemo kako će to da izgleda protiv nekog zajebanog.

Ameri su odigrali i sa Nemcima manje-vise egal mec u pripremnim, dobra je ekipa, kao i Kanada, uz malo srece cetvrtfinale je dostizno

Sva tri domacina prvi obezbedili prolaz dalje

Edited by JohnnyD

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.