Friday at 20:493 days Just now, 189- said:to sto nije bilo namere ne znaci da nije faul.i ne bih gazenje po gleznju nazivao 'sudarom'.To kad igrač vodi loptu, da. Kao što rekoh, kad su ovakve situacije daleko od lopte, obrati pažnju da ćeš retko videti ikakvu reakciju sudije. Bilo bi zanimljivo videti da li bi svirao penal da je makar centaršut bio upućen ka njemu.
Friday at 20:533 days VAR nije reagovao ni jednom, što je nemoguće ako su u pitanju tako "brojne i sporne" situacijejedino ako nije neka teorija zavere, tipa da je VAR soba u Beloj kući i da će da guraju Amere do kraja. što su gluposti
Friday at 20:573 days 4 minutes ago, aram said:pa šta, da upućuje centaršut prema nekom ko je već oboren i leži na zemlji?Ovde recimo. Umesto povratne, ili poprečne lopte, odlučio je da drvi kurac. Mislim da bi povećao šanse za penal, samo da je poslao tu loptu. Mada ima smisla ovo što 189 priča, nisam video da ga je ovako dobro nagazio. Može da se vodi kao brutalnost. Zanimljiva situacija, svakako.
Friday at 21:013 days ma nema nikakve veze gde je lopta isla i kada bi isla i kome bi isla ako je napravljen prekrsaj onda je faul. a defanzivac je sasvim ocigledno nagazio napadaca po clanku. pa koliko puta se desavalo da je prekrsaj daleko od lopte pa se svira prekrsaj.
Friday at 21:013 days 3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:odlučio je da drvi kuracodlučio je da, umesto da šalje centaršut kroz petoricu protivničkih igrača, driblingom izbaci dvojicu i sačeka da njegova dvojica utrče na 5-10 metara.
Friday at 21:073 days 2 minutes ago, aram said:odlučio je da, umesto da šalje centaršut kroz petoricu protivničkih igrača, driblingom izbaci dvojicu i sačeka da njegova dvojica utrče na 5-10 metara.A jbg sad, u fudbalu mora da se anticipira kretnja saigrača. Neće nikad, tj retko kad, da ti se igrač nacrta na 5 metara, i ti mu samo dobaciš loptu. Uglavnom se centaršutevi upućuju u neke zone par metara ispred igrača koji je u naletu. Ne kažem da je ovo bila idealna prilika za centaršut, ali da je bio momenat prilike da se uputi nekakav, bio je.
Friday at 21:073 days Predosadno drugo poluvreme. Ameri bas umeju da naprave hajp, oko prilicno random utakmice (jesu prosli grupu, nisu osvojili turnir, pa da bude tolika larma).
Friday at 21:083 days Amer bukvalno nije video Australca, pa samim tim nije ni mogao da ima ikakvu nameru u vezi njega......ovaj se stuštio ispred Amera i bukvalno mu se našao u liniji kretanja. pa kad bi ovo bili penali onda bi komotno mogao mogao da instruiraš igrače da se zatrčavaju iza leđa protivniku i da mu se podmetnu ispred, neka vrsta kamikaza napada
Create an account or sign in to comment