Friday at 19:493 days Nekoj sirotinji ne bi priznali gol, 2 igrača su bila u ofsajdu. Pasivnom, ali za sirotinju to nema.I ovo bi bio penal protiv sirotinje, ovako je strong defending, što reče komentator... Edited Friday at 19:563 days by Rudolf Pingvinoglu
Friday at 19:583 days SAD igra presing svih 52 minuta. Australijanci ne mogu da dodju do daha. Oba tima igraju fizicki snazno ali utakmica je zanimljiva. Idemo SAD!
Friday at 19:593 days nema tu ofsajdai baš mi je drago što su primili dva komada, nadam se da će još barem tridođeš na SP i igraš ko pička, gomila nekih rmpalija i neznalica koja pravi dupli blok. protivnik te probije brzo i ništa. idemo dalje na destrukcijuovo bi bukvalno trebalo da bude neka vrsta ilegalne odbrane i zabranjeno, odnosno sankcionisano. tipa ako ti sudija dune tri puta ilegalnu odbranu ide penal za protivnika. pa ti igraj to sranje, svi iz a lopte, ko pređe pola ćelava mu keva. mislim, ko neće da igra fudbal, ima gomila drugih poslova da se radi, nije nužno baviti se fudbalomAmeri dobri, deluju ogranizovano i smisleno, probili su bunker dva puta
Friday at 20:043 days Author bukvalno oš neško milovanovićjedino opravdanje može biti da nemaju znalcatm koji može da poveže linije, al majkoviću da nisi uspeo ni dva automatizma u tranziciji/napadu da usavršiš i implementiraš pa jbtovaj reče na samom kraju 2/4 da su oziji u 23. min poslednji put došli do protivnikovih 16m
Friday at 20:043 days Ovaj debilko teniski sudija na rts više priča od gostiju koje je doveo. Upada u reč Lanetu Jovanoviću, da bolje objasni
Friday at 20:063 days Milan Borjan na TSN - za Australiju je sada najbolje da parkira autobus i brani ovaj rezultat . Nema bato, Srbenda je to... Edited Friday at 20:073 days by Rudolf Pingvinoglu
Friday at 20:073 days ovakve stvari odvlače publiku od fudbala. niko ovo ne želi da gleda, verovatno ni rodbina tih fudbalera, a i ima dosta drugih dinamičnijih sportovasreća pa su Ameri uspeli brzo da miniraju autobus.....ali čak ni tada se nije pojavila želja kod Ozija da išta probaju
Friday at 20:093 days ozbiljan pad u kvalitetu Australije, u odnosu na generaciju Hary Kewela na primer. sad su spali na drvoseče nivoa Novog Zelanda. USA izgleda kao ekipa iz lige šampiona u odnosu na njih
Friday at 20:103 days Čuvaju gol razliku za 3.mesto.Zato je nezgodno ovo sa prolaskom 8/12 trećih a opet sa druge strane skoro svi su u igri do zadnjeg kola
Create an account or sign in to comment