June 1Jun 1 Just now, Ratamahatta said:Dino Badjo ladnoUopste se ne secam da je bio tamoSvaka čast, ni ja se ne bi setio da je bio tamo, da nisam našao na wiki... Hteo sam da dam ovaj hint...tek bi to bio zbun... :D Edited June 1Jun 1 by radisa
June 1Jun 1 Mene više vuklo na nekog Turčina ili Hrvata, nikad se ne bih setio. Plus mi na slici izgledao kao neki prilično visok štoper ili napadač
June 1Jun 1 Just now, Mindaugas Žukauskas said:Mene više vuklo na nekog Turčina ili Hrvata, nikad se ne bih setio. Plus mi na slici izgledao kao neki prilično visok štoper ili napadačimao je Dino visine, oko 1.90... Zabijao je glavom baš fino... Norvežani se tog sećaju...
Create an account or sign in to comment