Jump to content
IGNORED

Dalibor Matanić - seksualno uznemiravanje


Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

Priča za novine da joj se klijentu ne diže patka, sigurno joj se usijao telefon posle toga…idiot kako god okreneš 

Ma to je garant prica na nivou "vidi kako je neagresivan, ne moze ni da mu se digne, samo hoce da prica o filozofiji i mazi"

Link to comment
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vememah

    24

  • Shan Jan

    11

  • Svemir Zeka

    11

  • morgana

    7

8 minutes ago, Shan Jan said:

Ma to je garant prica na nivou "vidi kako je neagresivan, ne moze ni da mu se digne, samo hoce da prica o filozofiji i mazi"


Mislim da je glavna poruka da se lik toliko raspada od droge da ne bi mogao nekoga da jebe sve i da hoće, čak i plati i opet ništa :D 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

axaxax, meni Hanina pripovjest izašla maločas na Tw  uz činjenicu da joj je majka dekan ili rektor , već sam zaboravila, u Rijeci i da je Hana bila a možda i sad jeste nova mlada  nada levice Hrvatske. Pa se braća Hrvati sad sprdaju kako danas klečavci  slave i vesele se premiji koju im je poslala. Devojka je Mataniću baš zaštitila ženu i decu stoprocentno, drogora se , jebat ni ne može iako plati ali zanimljivo priča do ujutru. Nasilan nije, iako je slina. Otac i muž za poželeti, o zetu da i ne govorimo. Ukopa ga djevojka, ni dugmići nisu ostali:toiletflush:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, Heaviside said:

Lekić je znao da su male šanse da bude osuđen i otuda potpuno negiranje, moguće da je kod Matanića u tom pogledu drugačija situacija i da mu se što se sudskog ihoda tiče više isplati da ode sam na rehabilitaciju, prizna i izvinjava se.

 

Najjači je ovaj raspad™ kome je bilo lepo dok joj je našmrkani impotentni Matanić lizao šminku sa lica pa kao ne vidi u čemu je problem :lol: ok je tip,  napustila hotel sa zanimljivom pričom, mojne ste smarači hahah

 

Lecic je, ako se ne varam, optuzen za silovanje a ovaj za seksualno uznemiravanje. Fundamentalno drugacije.

 

Lecic mora da negira, jer silovanje nije ista kategorija kao uznemiravanje.

 

Matanic moze da prizna, smanje mu kaznu, tihuje par godina, i onda se vrati da drzi pokajnicka predavanja i TedTalks.

  • +1 5
Link to comment

Ja tek sad video ovo za Matanića...

O jbte...

Svinja. I ovi što su znali a ćutali...

Vidim da su "nagazili" i njihov FDU.

Eh valjda imaju i oni neku njihovu BS da uradi damage control...

Link to comment
Just now, aram said:

imaju i njihovog Prokića samo se preziva Prohić :s_w:

E al nema svako Biki :s_d:

Link to comment
On 8. 4. 2024. at 9:47, Nikodije said:

Wtf

 

IMG_20240408_094629.thumb.jpg.f64ba0211c808e4e0990a61a7f775a40.jpg

Kaže Sergej Trifunović da je ova devojka jutros pokušala samoubistvo skokom sa četvrtog sprata. Preživela je.

 

Sergej prilično blagonaklon prema Mataniću.

Link to comment
49 minutes ago, Milošica said:

Kaže Sergej Trifunović da je ova devojka jutros pokušala samoubistvo skokom sa četvrtog sprata. Preživela je.

 

 

ja ne vidim nigde da se o tome piše, a kapiram da bi od jutros već procurilo u medije. nije ona neki anonimus.

Link to comment
Just now, aram said:

 

ja ne vidim nigde da se o tome piše, a kapiram da bi od jutros već procurilo u medije. nije ona neki anonimus.

 

na forum.hr

mediji ne bi smjeli pisati o pokusaju samoubistva ali da, procurilo bi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...