Jump to content
IGNORED

1 za 7 - kako?


Sandradjer

Recommended Posts

Otkupila bih maksimalan broj BMW serija 5 i 6 i stavila ih pod presu (zajedno sa vlasnicima, ukoliko je dozvoljeno bas toliko dati masti na volju), toliko me nerviraju na putu:fur:. Eto, jedan dan mi je dovoljno. Za 7 dana mi treba 7 miliona u istu svrhu:vikleri:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pela bih se ja :p

što se tipa tiče, ja sam  lovac, ne treba mi plaćeni, nego sama da ga nalovim :riba:

i lepši je seting naći baju na Himalajima, nekog šerpasa dok nosiš bocu s kiseonikom. Jebo plaćene crnce :covid19:

Link to comment

Jel može ovako:?

Kupio bih od braće plac pored mog u Buljarici i dao ostatak para arhitekti i izvođaču radova da mi smisle i naprave kamenu kuću sa bazenom i apartmane za izdavanje na tim placevima.

Link to comment
15 minutes ago, Mercuzzio said:

Jel može ovako:?

Kupio bih od braće plac pored mog u Buljarici i dao ostatak para arhitekti i izvođaču radova da mi smisle i naprave kamenu kuću sa bazenom i apartmane za izdavanje na tim placevima.

Ne može, onoliko puta je objašnjeno 

 

 

 

 

PS. meni je žalosno koliko smo nemaštovita i materijalno orijentisana skuPPPina :sad:

  • Tužno 1
Link to comment

Nije milion sto je nekad bio...

 

Odradio bih dobru turu sa porodicom po USA. (max klasa u avionu,  express pass za Disney i sl., gotivne nacionalne parkove, NASA centar, muzej)

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

PS. meni je žalosno koliko smo nemaštovita i materijalno orijentisana skuPPPina :sad:

 

Jbg kad smo sirotilja... :sad:

 

8 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne može, onoliko puta je objašnjeno 

 

Onda bih gotovo sve dao kulturnim ustanovama i svratištima + zakupio bih reklamni prostor na RTS-u i 7 dana trolovao Vučića i SNS sa svim sranjima koje su pravili u prethodnih 10+ godina

  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, Mercuzzio said:

 

 zakupio bih reklamni prostor na RTS-u i 7 dana trolovao Vučića i SNS sa svim sranjima koje su pravili u prethodnih 10+ godina

 

Najbolje utrosenih milion dinara nasih para, promenimo medijsku sliku

Nematerijalno dobro, uklapa se u zahteve predlagaca zakona o parama od slame

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...