Jump to content
IGNORED

1 za 7 - kako?


Sandradjer

Recommended Posts

12 minutes ago, Sandradjer said:

Stvarno ste carevi :D

Pazi @foto-a sa odrzavanjem ladje  sledecih x godina :D. Nema x godina, 7 dana i kao da nista nije bilo. Moze da se prepricava :)

 

 

 

napustam prostoriju,

otisao bih u monte karlo i zavrteo djavolji tocak. valjda mi se dobitak racunna u zaradu.

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Tražio bih isplatu u novčanicama od 1 dolar, našiko se kafe, pakovao sedam dana bez prestanka u milion kutijica (brzinom od 1,653439153439153 kutijica u sekundi) i poklonio Dušku Dugoušku. 

 

Edit: ne nađoh "original" sa domaćom sinhronizacijom, samo ovo

 

Edited by peralozac
  • Haha 1
Link to comment

E stvarno, nešto razmatram - koliko želja imate koje još niste ispunili? A da budu neke, da tako kažem, životne želje? (A da nije zdravlje itd.)

Ja samo jednu, verovatno sam mentalna baba.

Link to comment
5 hours ago, Svemir Zeka said:

E stvarno, nešto razmatram - koliko želja imate koje još niste ispunili? A da budu neke, da tako kažem, životne želje? (A da nije zdravlje itd.)

Ja samo jednu, verovatno sam mentalna baba.

Tesko pitanje :D

A od ovih milion za sedam dana odlucih se za provod u Argentini (moze neki cas tanga sa nekim vrhunskim igracem). 

Temeljna sam smisljam dalje :)

Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Tesko pitanje :D

A od ovih milion za sedam dana odlucih se za provod u Argentini (moze neki cas tanga sa nekim vrhunskim igracem). 

Temeljna sam smisljam dalje :)

Ja od juče razmišljam kako nemam nikakve hedonističke (neispunjene) želje i da li treba da se zabrinem

 

Ne zanima me nikakvo plaćeno bahanalisanje, kad bih imala mnogo para platila bih nekog da me zaustavlja u pokušajima samodestrukcije :D

 

E da, volela bih dodem u svemir al bojim se da ovih milion to ne pokriva :sad:

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ja od juče razmišljam kako nemam nikakve hedonističke (neispunjene) želje i da li treba da se zabrinem

Sad cu da ti probudim mastu :D.

Masaza u sest ruku? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...