Jump to content
IGNORED

1 za 7 - kako?


Sandradjer

Recommended Posts

Nekretnine (obavezno jedna kuća sa baštom, voćnjakom i životinjama, daleko od grada), putovanja. Išla bih na razne kurseve i otvorila bih malu poslastičarnicu.
Veći deo bih donirala svratištima, domovima za napuštenu decu, azilima, bolnicama, malim zanatlijama...svima kome treba. Ipak je to dosta para.
Nakupovala bih se sadnica svega i svačeg, oživela parkove ili napravila nove, jer mi je muka od zgrada i golog betona.

Volela bih deo para da uložim u očuvanje i obnovu starih objekata, spomenika, da ih nekako zaštitim od neukih budala koje ruše sve pred sobom.

Uložila bih u renoviranje i otvaranje novih škola, biblioteka, galerija.

Ukratko, meni zaista treba dati tih 7 miliona! : D

 

Mnogo lepo pitanje. Prenosim ga na sledećeg. : )

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

Ako podrazumevamo da je ovde potrositi u smislu da se spiska, onda da vidimo...

 

Kupio bih kinder jaja za sve te pare i platio ljude da ih postave na sve strane po Beogradu pa da ceo dan gledam ljude kako ih jure po zbunjevima, zardinjerama, iza knjiga na policama u knjizarama i sl. :D 

 

Isto pitanje

 

 

Edited by Shan Jan
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Sandradjer said:

Zaista ti treba dati 7 miliona :)

 

Samo je bilo pitanje 1 milion za kratko vreme (7 dana) 

 

Ajao, hahahah! Moje oči su prvo zapazile cifru, pa tek onda rečima ispisan broj i permutovala sam. Ako može sve ovo za milion, odlično. Ako ne može, neka ode drugima, jer bih se ja nervirala gde ću pre i da li sam to mudro utrošila.

  • +1 1
Link to comment

Vikendica na planini, na nekoj vodi (reka jezero, može i more, nisam gadljiv), kuća, kola, ostaviti jedno 100, 200 soma za ne daj bože, ostalo u neki biznis. 

 

Edit: zaboravio sam jako važno, uleteo bih i rodbini sa nekim masnim poklonima, da li kešom, kolima i sl.

 

Šaljem dalje da vidimo potrošačku kreativnost.

Edited by Mil@n
  • Wub 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Vikendica na planini, na nekoj vodi (reka jezero, može i more, nisam gadljiv), kuća, kola, ostaviti jedno 100, 200 soma za ne daj bože, ostalo u neki biznis. 

 

Šaljem dalje da vidimo potrošačku kreativnost.

Nema da se ostavi za ne daj boze :D

Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Vikendica na planini, na nekoj vodi (reka jezero, može i more, nisam gadljiv), kuća, kola, ostaviti jedno 100, 200 soma za ne daj bože, ostalo u neki biznis. 

 

Šaljem dalje da vidimo potrošačku kreativnost.

Nema da se ostavi za ne daj boze :D

Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Da 

 

Kako biste potrosili milion dolara za 7 dana?

 

 

 

Brusterovi milioni fora? Da se potroši baš baš, bez sticanja, samo usluge, ili ono, ko kolege?

 

Ako je ovo prvo - uf, odlično pitanje, ali ako se već troši onda private jet, private pilot, najdalja mesta, najbolje stvari, samo jako, ode milion brzo tako, možda čak i za manje od 7 dana.

 

Ako pak idem na ovo drugo, onda verovatno neka nekretnina koja bi mi obezbedila golden vizu (i pasoš posle) negde u EU, tu već po limitima ima da se potroši dobar deo, ostalo podelio u oročene penzione obveznice za tamo neku 2040 da se malo raste i deo da obezbedi da ne moram da radim (puno) do tad. Ali generalno mi za to sve treba oko 2.5M po mojoj računici...

Edited by Vapad
Link to comment

Kinder dždža😂

 

4 stana

5 garaža

5x5 garažnih mesta u bgu

5 tomobilčića

2 apartmana u grčkoj

Ostatak poslovni stanovi za rentanje

Edited by frit
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...