Jump to content
IGNORED

1 za 7 - kako?


Sandradjer

Recommended Posts

3 minutes ago, Tpojka said:

 

Tako sam i ja shvatio, zato mi i zaiskrilo k'o zanimljiva tema.

Mislila sam, imas 7 dana, milion na raspolaganju. Nema ulaganja u buducnost. Samo tih 7 dana i to je to. 

Ne moze stan, pa ga posle koristis. Ako je taj Buster nesto tako onda je to to

Edited by Sandradjer
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
59 minutes ago, Filozof manijak said:

Na kvalitetne opijate, ambijent i društvo, uvek

Zato mi i ne treba dati novce :covid19:

Posteno :)

Ja jos nemam odgovor na svoje pitanje. Neka Juzna Amerika mi se mota po glavi. Samo da smislim sta s njom 

Link to comment

Stavio bih silikone i kupio fotelju da mogu u njojzi zauvek da se igram sisama bez da moram da lazem svaki dan

Ostalo u humanitarne svrhe 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Mislila sam, imas 7 dana, milion na raspolaganju. Nema ulaganja u buducnost. Samo tih 7 dana i to je to. 

Ne moze stan, pa ga posle koristis. Ako je taj Buster nesto tako onda je to to

 

https://www.imdb.com/title/tt0088850/

 

Vredi pogledati :D

 

Onda onako, rent-a-plane, i idemo u krug.

 

Bombardier BD-700-1A10 - našao za 9-10k na sat. Kontam da su lux hotelske sobe tako nešto, plus tamo da se vozaš i klopaš fino. Mada obzirom na kratko vreme, spavanje u avionu.

Znači, sedam dana, bilo bi nešto tipa, jedan dobar trip u USA, možda dan oko Bahama ali brodovi su spori, dan u SA, Čile ili Argentina, pa pravac NZ i rent-a-heliš oko one lepote tamo, pa brzo AUS, pa Nipon, bar sat šetnje u nekoj tišini tamo, malo Kina onda pa ide tough one, verovatno Madagaskar pa centralna Afrika, da Indija i sredni istok oproste.

 

Zapravo kad pogledam...dobar deo Last Chance to See bih obišao.

  • Haha 1
Link to comment

1. Otplatila kredit 

2. Pokrpila svoje kartice i minuse

3. Dala sestri par stotina hiljada

4. Dala roditeljima pare za kuću na selu

5. Kupila dve gajbe dvema osobama, jednom da živi, drugom da izdaje

6. Kupila sestri od tetke stan 

7. Dala otkaz u jednoj od škola i krckala ostatak. Otišla bih prvo u NYC, Oslo, a na leto u neko selo u Provansi i u Nicu. 

 

 Ali pre svega, otišla bih u Lositan i kupila sebi desetak proizvoda za 2000 evra. Jer ja to zaslužujem 🌞

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Vapad said:

 

https://www.imdb.com/title/tt0088850/

 

Vredi pogledati :D

 

Onda onako, rent-a-plane, i idemo u krug.

 

Bombardier BD-700-1A10 - našao za 9-10k na sat. Kontam da su lux hotelske sobe tako nešto, plus tamo da se vozaš i klopaš fino. Mada obzirom na kratko vreme, spavanje u avionu.

Znači, sedam dana, bilo bi nešto tipa, jedan dobar trip u USA, možda dan oko Bahama ali brodovi su spori, dan u SA, Čile ili Argentina, pa pravac NZ i rent-a-heliš oko one lepote tamo, pa brzo AUS, pa Nipon, bar sat šetnje u nekoj tišini tamo, malo Kina onda pa ide tough one, verovatno Madagaskar pa centralna Afrika, da Indija i sredni istok oproste.

 

Zapravo kad pogledam...dobar deo Last Chance to See bih obišao.

Zabavno je ovo kako smo svi razliciti :).

Ja bih zabola samo neki mali deo planete, npr. samo par zemalja juzne amerike 

 

Link to comment

Ne bih mogao da potrošim, prosto nisam trošadzija po mentalnom sklopu, razvije mi se tuga kad vidim da neko troši kao luđak. Znači, osnovao bih humanitarnu fondaciju za fakultetsko školovanje siromašne talentovane dece i to je to. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...