Jump to content
IGNORED

Српски фуд инфлуенсери


Eleniko

Recommended Posts

  • 1 month later...
On 20.12.2023. at 0:28, ronin said:

Ja sano još jednom da pitam...Imali iko da može da zaustavi teror tog Pakita?! Nije isključeno da je samo za pola nijanse manje gora kreatura od Vučića...

 

pakito već sada ima širi dijapazon zlorabljenja medija od samog vučića - ovog lako zaobilaziš ako ne pališ tv /ja/ i ne kupuješ novine /opet ja/, pakito mislim da šiba na svim najpopularnijim platformama mada mu na nekim i nisu neki očekivani brojevi za takav teror prisustvom i glupošću....

 

no nije bitno, konačno se pojavila jedna osoba koja barem zna o čemu priča nezavisno od toga da li delite njegovo mišljenje ili ne, ne bulazni gluposti koje je čuo dok je pio pivo ispred trafike sa ortacima u bloku i - pre i posle svega - ima evidentan kredibilitet da priča o hrani, svakako veći od nekog kome je glavni gastro ulog - biznis baziran na prodavanju podgrejane pice sa krš testom.

 

to je pera direda, poznatiji kao pepe le funk, suvlasnik malog pijaca /ili kako se već padežuje mali pijac, ne znam/ u karađorđevoj. tamo se odavno, od prvih dana na meniju vidi njegov konzumeristički pečat, bilo je tu ili ima dobrog tatarca, kapame, jagnjećih pikljeva, junećeg jezika, brizli u demiglasu, rolovane teletine od rebara i slično - ukratko, on zna o čemu priča, zna da koristi viljušku i kašiku i ne verujem da će u nepristojnim izdanjima da ide u premium da ne kažem michelin listed restorane. pošto znam čoveka već dobrih 30+ godina /pepe je poznati disco house dj, suvlasnik niza klubova ili barova kao što su tube, radost, mladost, brankow, lasta, krokodil itd itd/, skoro isto toliko znam koliko ga zanimaju kafane i koliko je razvio vrlo korektnu sposobnost procenjivanja kvaliteta - kad se vidimo uglavnom pričamo o tome gde smo jeli.

 

meni su njegove recenzije iskočile na privatnom instagramu, ne znam da li ima još neki kanal gde se oglašava.

 

https://www.instagram.com/peppelefunk/

 

gledaću da ga vidim skorije, baš me zanima da li pikira to neko prazno polje koje je ostalo iza svih ovih fud-dunstera po mrežama pa želi da to poput njih monetizuje, ili pak samo uživa i zajebava se. poznavajući ga, cenim da je ovo drugo.

 

 

  • +1 4
Link to comment

inače bizzare fact, na uporedivom uzorku - youtube, video od 30-tak minuta, okačen pre 4 dana - debeli sremac šije pakita 10-1. debeli ima 229,000 pregleda, pakito 24,000, lule eats otprilike 10x gori od pakita.

Link to comment

Dejan Dragićević je spomenut na temi o sobnom bilju i znam da je stalno pri vrhu, ili pobednik u izboru za najlepšu terasu, ili slično:

 

 

Međutim, emisije o hrani, odnosno o kafanama i restoranima koje kroz različite kanale, a obično dostupne i na YT, uglavnom su monotone a pretpostavljam i sponzorisane. Mogu biti informativne, to ne isključujem.

Aktuelni serijal je Od kafane do kafane

  • +1 2
Link to comment

pošteno, pritom on ne ostavlja nikakve sumnje da je bolid, budala i šta god još 

 

ko će uopšte da ode negde po njegovoj preporuci, to je očigledno

Link to comment

pricao je o tim ispadima tipa psovanje, podrigivanje... u onom HR podkastu sto sede kao u dnevnoj sobi a voditelj cepa Jameson - sve je to namerno zbog pregleda, hajpa, lajkova, komentara...

U decmbru smo se sreli na Horgosu, on se vracao iz Češke, kupovao neku opremu za snimanje pa smo popricali jer imamo zajednickog poznanika iz njegovog sela. Sustina je da je on takav pomalo pust i sirov oduvek, znaci nema foliranja, a raja to prepoznaje jer je jedan od njih, gurman/domacin/ljubitelj zivota.

Link to comment

evo jedno poređenje pošto se pakito gura na malo širi prostor od influensera

 

marka žvaka u belom blatu 2022

 

pakito u belom blatu 2024

 

 

 

svaki komentar je suvišan

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...