Jump to content
IGNORED

Српски фуд инфлуенсери


Eleniko

Recommended Posts

trenutno tj od trenutka kada sam ga prvi put gledao ne podnosim ovog lika koji se odaziva na paquito, iskače iz rerne svuda, youtube, instagram, facebook, kapiram da je i na tik toku.

 

kao retardirano dete koje ne ume da koristi nož, lik viljuškom mrljavi jelo po tanjiru i tupi naglas o tome kako je strava dok curi kajmak, meša se sa lukčinom i mesom. i tako bukvalno sa svakim jelom kog se dohvati. 

 

i uvek je sve strava.

 

jasno mi je da je ovo nacija degenerika ali ovde je baš sve po meri - kakva publika takav influenser. bukvalno gastro baka prase.

 

lik inače drži najgoru picu u gradu - nejjestivi pizzagram. pretpostavljam da kao stručnjak za podgrevanje pice odatle baštini svoj gastronomski autoritet.

 

lepo je jesti za džabe ali brate zadeni malo za pojas.

 

 

Edited by Eleniko
  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment
On 29. 9. 2023. at 23:43, Eleniko said:

trenutno tj od trenutka kada sam ga prvi put gledao ne podnosim ovog lika koji se odaziva na paquito, iskače iz rerne svuda, youtube, instagram, facebook, kapiram da je i na tik toku.

 

kao retardirano dete koje ne ume da koristi nož, lik viljuškom mrljavi jelo po tanjiru i tupi naglas o tome kako je strava dok curi kajmak, meša se sa lukčinom i mesom. i tako bukvalno sa svakim jelom kog se dohvati. 

 

i uvek je sve strava.

 

jasno mi je da je ovo nacija degenerika ali ovde je baš sve po meri - kakva publika takav influenser. bukvalno gastro baka prase.

 

lik inače drži najgoru picu u gradu - nejjestivi pizzagram. pretpostavljam da kao stručnjak za podgrevanje pice odatle baštini svoj gastronomski autoritet.

 

lepo je jesti za džabe ali brate zadeni malo za pojas.

 

 

Vala je neartikulisan i dosadan za sve pare! Još ima i neki mega-giga serijal na Velikim pričama (tekst i reportaže na njihovom YT kanalu).

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Ras said:

Vala je neartikulisan i dosadan za sve pare! Još ima i neki mega-giga serijal na Velikim pričama (tekst i reportaže na njihovom YT kanalu).

gledam ga na nekom rilu i vidim da znam

čoveka od nekud, i bum pakito je imao kafić u zanatskom centru bloka 70, ono kloška, bleja

kako i kad je izrastao u food imfluensera neće mi nikad biti jasno

 

1000 cvetova i tako to

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gledam ga na nekom rilu i vidim da znam

čoveka od nekud, i bum pakito je imao kafić u zanatskom centru bloka 70, ono kloška, bleja

kako i kad je izrastao u food imfluensera neće mi nikad biti jasno

 

1000 cvetova i tako to

Ju, pošalji mi link, možda znam čoeka

Link to comment
58 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ju, pošalji mi link, možda znam čoeka

 

proseravanje dignuto na viši nivo

 

pritom bi se o salonu 1905 dalo svašta napisati, počev od korišćenja otete državne imovine pa na dalje /veze sa vlašću itd/

 

ne znam da li da pakita pomerimo u novu temu

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, ronin said:

Pakito...Odvratnost kao takva...Čak malo izaziva i agresiju...

Pakito bi te prebio, bio je bokser.

 

Možda da probaš sumo rvanje sa Hjudžstafom.

  • Haha 1
Link to comment

hteo sam da okačim hugestaffa za one kojima ne valja pakito

 

aj neko drugi

 

meni zapravo najviše ide na kurac onaj treći što je sad napao pečenja po srbiji, setiću se kako se zove

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...