Jump to content
IGNORED

Српски фуд инфлуенсери


Eleniko

Recommended Posts

hjudžstaf bio sa hrvatom kod krušedola u onom gore restoranu i krljali kolenice. meni on tu delovao kao da je pao sa marsa i kao da ga je neko naterao da se bavi hranom i restoranima. ne voli da jede nešto, dal beše neke iznutrice, jezik ili tako nešto. lignje dagnje škampe i tako to je probao jednom davno kad je bio na moru. a baš bi voleo da nekad proba i slavonski kulen.

posle je on išao na uzvratni posjet pa su jeli slavonski kulen. njemu smešno što postoji nešto što se zove kulenova seka. pa provaljuje jel postoji i kulenov bata.

ovaj hrvat ide u drugu krajnost. njegovi komentari su uvek u "ovo je sigurno top tri 5a wagyu koji sam ikad jeo" fazonu, i on je uvek sve probao i sve je znao iako ustvari nije, ali bolje mi i to nego da je ko debeli sremac tu bupnuo sa kruške. čovek iz naroda seljak ždere samo meso a nije probao kulen udaljen otprilike 20 kilometara od srema

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
  • 3 weeks later...
24 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

U kom smislu i koliko dugo:D?

 

U smislu da je ispodprosecnog kvaliteta. Poslednji put sam bio pre 2 godine. S tim da mi je i pretposlednjeg puta isto hrana bila bez veze.

edit. Jeo perkelte som i junetina. 

Edited by precog
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...