Jump to content
IGNORED

Српски фуд инфлуенсери


Eleniko

Recommended Posts

hjudžstaf bio sa hrvatom kod krušedola u onom gore restoranu i krljali kolenice. meni on tu delovao kao da je pao sa marsa i kao da ga je neko naterao da se bavi hranom i restoranima. ne voli da jede nešto, dal beše neke iznutrice, jezik ili tako nešto. lignje dagnje škampe i tako to je probao jednom davno kad je bio na moru. a baš bi voleo da nekad proba i slavonski kulen.

posle je on išao na uzvratni posjet pa su jeli slavonski kulen. njemu smešno što postoji nešto što se zove kulenova seka. pa provaljuje jel postoji i kulenov bata.

ovaj hrvat ide u drugu krajnost. njegovi komentari su uvek u "ovo je sigurno top tri 5a wagyu koji sam ikad jeo" fazonu, i on je uvek sve probao i sve je znao iako ustvari nije, ali bolje mi i to nego da je ko debeli sremac tu bupnuo sa kruške. čovek iz naroda seljak ždere samo meso a nije probao kulen udaljen otprilike 20 kilometara od srema

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
  • 3 weeks later...
24 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

U kom smislu i koliko dugo:D?

 

U smislu da je ispodprosecnog kvaliteta. Poslednji put sam bio pre 2 godine. S tim da mi je i pretposlednjeg puta isto hrana bila bez veze.

edit. Jeo perkelte som i junetina. 

Edited by precog
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...