Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, napadaj said:

Gle ovu Natašu Jeremić. :dry:

 

Žena je potpuno u pravu.

A ti ćeš vremenom odrasti i opismeniti se valjda, nemaš još ni četres dina :tongue:

Link to comment

Partizan i Zvezda su odavno postali sekte koje izmedju ostalog sluze da vrbuju decu, ispiraju im mozak i regrutuju ih u paravojske. Takodje sluze da stvaraju nebitne ali ogorcene podele u ionako sjebanom drustvu, generisu mrznju i kanalisu nezadovoljstvo masa. Kao i sve ostale sekte i ove imaju neku na povrsini slatku pricu, te sport, te ovo, te ono. Ali su cisto zlo. Mozete slobodno da me banujete za ovo, bice mi zadovoljstvo.

  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment
7 hours ago, Nikodije said:

Naši novinari istraživači™ naguraju neke opšte poznate činjenice i začine Poledicom, bukvalno svako ko iole prati fudbal bi mogao ovakav tekst da napiše.

 

Kakvi crni novinari, to su navijaci Partizana koji se lazno predstavljaju kao novinari. Ali, nikad ranije vidjena dominacija.:laugh: Kako je brzo iz glave izvetrilo sest godina kad je Partizan igrao protiv 80% klubova ciji predsednici su bili ili Karadzicevi intimusi ili clanovi uprave Partizana. Ovo sa grobarskim idejama o "realnosti na koju se ne obaziru" polako postaje ozbiljna komedija.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Zvezda izgubila par dana posle, bitno da idu paralele sa Frankom :D

 

pročitali i bio bih blam da ih porede sa Frankom pa pukli :fantom:

Link to comment
8 hours ago, Meazza said:

Partizan i Zvezda su odavno postali sekte koje izmedju ostalog sluze da vrbuju decu, ispiraju im mozak i regrutuju ih u paravojske. Takodje sluze da stvaraju nebitne ali ogorcene podele u ionako sjebanom drustvu, generisu mrznju i kanalisu nezadovoljstvo masa. Kao i sve ostale sekte i ove imaju neku na povrsini slatku pricu, te sport, te ovo, te ono. Ali su cisto zlo. Mozete slobodno da me banujete za ovo, bice mi zadovoljstvo.

 

Ovo pinovati.

Savršen istinit opis režimskih klubova, navijača i same države.

  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, Nevernik said:

 

Ovo pinovati.

Savršen istinit opis režimskih klubova, navijača i same države.

 

Moze da se pinuje u najblizem kontejneru za smece da bi bio u adekvatnom drustvu.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
8 minutes ago, napadaj said:

Bavio se potrošačkom korpom na Pinku, pa nije stigao da okrene VAR sobu i izda odgovarajuća naređenja. :fantom:

Pa da, da nije imao time da se bavi nego da je gledao tekmu, znaš kad bi VAR potvrdio ona dva penala....................I onaj gol Zahida bi bio poništen zbog faula.

Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

Bavio se potrošačkom korpom na Pinku, pa nije stigao da okrene VAR sobu i izda odgovarajuća naređenja. :fantom:

Ali čuj zbog izbora popušta kriterijum...

 

Propade on na izborima svih ovih godina jer ne osvajamo titule :D

 

Trenutna situacija na tabelj je takva kakva je, ali i dalje pre mislim da će nas Zvezda dobiti u derbiju nego da će biti nerešeno. Prosto mislim da će im pristup biti pravi, a kvalitetniji su svakako. Nadam se da grešim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...