Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Milosh76

Recommended Posts

Drzavni sponzori, oprastanje dugova, revizija poreskih obaveza, MozzartBet kao sponzor Lige i vecine klubova, kladionice kao sponzori svih drugih klubova, placanje licence vecitima, gradjenje stadiona, pranje para... Terzic, Vucelic, Vazura, Toncev, Zbiljic, Terzic i Mrkela Junior, razni Dunjici, instant klubovi...

 

 

Sve znamo, sve smo pisali po sto  puta, cilj teme je da se o tome pise ovde, a ne na temama o klubovima.

 

Da pricamo o tome kulturno, bez provokacija, trolovanja, vredjanja, podmetanja, etiketiranja i sl.

Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

mogao bi da se prijavis za moda na fudbalu...pa da vidis kako je moguce :D 

 

ne mogu ja da budem mod. ja moram biti antisistemski element da bih mogao da živim. bez opasnosti od kazne nestaje uzbuđenje. kažnjavanje i kontrola drugih me ne pali :D

 

ne mogu da budem ni objektivan. neke ljude ne bih mogao nikada da kaznim. @Midgeta na primer. dama koja navija za Partizan. nema te sile kome bi me nagnala da je kaznim, pre bih se samokaznio. @harper takođe. sa njim se često slažem 120%, a opet me nekad nervira, odnosno ne on nego neki stavovi njegovi. ali sa njim volim da pričam i prepucavam se i nema teorije da ih ga kaznio za bilo šta. da ne nabrajam dalje. da ne pričam da mi je i kum ovde, međ navijačima Zvezde, a kum je svetinja

 

rđav sam kandidat za posao. pristrasan, subjektivan, kvarljiva roba, više volim da izmičem "pravdi" no da je delim ;)

Edited by Ted
Link to comment

Vučić peder u vrtlogu fudbala, košarke, badmintona, kosmičkih letova, baždarenja strujomera, šivenja&kukičenja, autotjuninga, autofagije (sa provokacijom i vređanjima)

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kad je svojevremeno Slavko Šajber (jbmmusvekaoivučiću) oduzeo partizanu titulu i dodelio je zvezdi, sutradan je u sportskom žurnalu osvanuo najjači naslov ikada- Zvezda na partizanovom čelu! :D

A ono fakat je :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, ubibobi said:

85' da sport je u pitanju

86. I nije je dodelio Zvezdi nego je Partizan odbio da igra ponovljeno kolo. 
 

85 je Sarajevo bilo šampion

Link to comment

85/86'  I da, dodelio je titulu Zvezdi koja je igrala kup šampiona te godine a naknadno nakon sudskog procesa je vraćena partizanu koji je ostao kratak za taj kup šampiona

Screenshot_20230823_121157_Chrome.jpg

Link to comment

Cuveni Sud udruzenog rada ciji predsednik je u to vreme bio clan uprave Partizana.:laugh: Zajebana institucija. Kao da sad Sud za ljudska prava u Strazburu oduzme Realu titulu Lige Sampiona jer nemaju u timu nijednog pripadnika LBGTQ+ populacije. Koliko znam Vardar jos uvek racuna tu titulu kao svoju.

 

Ali ono sto se u celoj ovoj prici zanemaruje je da Vardar koji je imao prednost od samo sest bodova u odnosu na clanove Velike Cetvorke do kraja sledece sezone niko nije mogao da stigne. Sest bodova. Da danas Zvezda ili Partizan udju sa minusom od 6 bodova u sezonu izbrisali bi taj minus u cetiri-pet kola.

Link to comment
  • aram pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...