Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Milosh76

Recommended Posts

15 minutes ago, Nikodije said:

 

Mislim da bi cena stadiona u Leskovcu trebalo da bude bliža Aradu nego stadionu York community

 

Trebalo bi. Ja ti samo kazem da ideja da cena stadiona moze da se racuna po stolici kao neka srednja vrednost nema smisla. Dovoljno je da je Arad gradio na zemlji koja je njihovo vlasnistvo pa da cena bude mnogo niza u odnosu na neki susedni klub koji bi morao prvo da plati zemljiste i dobije sve dozvole za gradnju. Nije ni bitno na kraju krajeva, ko moze da poveruje da se u neku gradnju u Srbiji niko nije ugradio taj verovatno veruje i u Deda Mraza.

Edited by harper
Link to comment

naravno, al ako staviš jebene termalne senzore za otvaranje vrata umesto kvake, pa neki drvoseča to raspizdi jer mu se nije otvorilo onda si u problemu jer senzor nije 20€ ko kvaka nego 2000€ i to će zameniti nikada, pa će neko da dođe na ideju daj da skinemo ta vrata kad ne radi brava

 

pa na čairu su sjebali travu posle godinu dana jer je neki atletičar kopljem raspizdio po onoj prskalici pa 1/3 nisu mogli automatski da zalivaju

 

tu bukvalno može da se dogodi ono što ti ni u najluđem magnovenju ne padne na pamet

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa rekao je da će da angažuje strance da vode te stadione "jer mi ne umemo"

 

aha, dva će da vode bosanski srbi a reći crnogorac

  • Haha 4
Link to comment
20 minutes ago, Nikodije said:

 

Mislim da bi cena stadiona u Leskovcu trebalo da bude bliža Aradu nego stadionu York community

unutar tog York stadiona ima i 25m bazen sa 6 traka, hala za košarku, dom zdravlja, biblioteka itd itd

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

srpski fudbal u slici, bez reči

 

IMG_7498.thumb.jpeg.33c5ab91c8f6625cdfab49d8174d2158.jpeg

Šesta Zvezdina Zvezda :wub:

 

Podanički/ulizivački osmeh ovog Kešelja treba staviti u udžbenike, da uče buduće generacije kakvo je bilo stanje duha u Srbiji tokom zlatnog doba.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Samo da potsetim...u Milanovcu stadion 4500 mesta 3 miliona.

 

E da, samo što mislim da ipak ima manje mesta. To je super stadiončić i uzoran sportski kolektiv. 

Link to comment

Da citiram vođu sa obilaska Leskovačkog stadiona:

 

"Dubočica treba da pojača upravu da bi napala superligu"

 

"Niškom Radničkom treba više da se pomogne i stadion Čair može da počne da se gradi maja-marta iduće godine"

 

Prevedeno kako sam ga ja skapirao: Tončev da "pojača" Dubočicu, u Radnički da dodje neki "renomirani" biznismen tipa Zvonko Veselinović, i gradnja onda može i da počne

Edited by zikaPantelej
Link to comment
12 hours ago, Nevernik said:

Šesta Zvezdina Zvezda :wub:

 

Podanički/ulizivački osmeh ovog Kešelja treba staviti u udžbenike, da uče buduće generacije kakvo je bilo stanje duha u Srbiji tokom zlatnog doba.

Jezivo. Apsolutno jezivo. Hajde razumem Dzajica ali zasto ovo treba Piksiju hbtt ne znamm...

Edited by DCI Banks
  • +1 2
Link to comment

Kad smo već kod stadiona, juče na krovu publika na jednoj tribini i na jednoj trećini druge, ostatak zatvoren zbog bezbednosti. I tako je od kada su ga napravili, koja je poenta? Od 5 stadiona koji su napravljeni u poslednjih 10 godina, 3 su neupotrebljiva. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...