Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

A i Micel se ocekivano raspada, kakav lazni superstar

 

kao i uvek - u metu.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Kao i uvek sto rade takvi likovi, cutis ko sisa i onda docekas svojih pet minuta kad se situacija promeni. Micel je i dalje kesa, lazni superstar, uzece od 0 do 1 pobede Bostonu ako Porzingis ne bude igrao a ravno 0 ako se oporavi.

 

Jako cudan intenzitet ovog meca, uopste se ne oseca frka kod igraca Orlanda otkako su ovi poveli, nikakva promena tempa, ne forsiraju trojke, nista plan B. Kao malo jaci mec regularne sezone.

Link to comment

A zapravo ništa od toga. Šibaju se jake odbrane, sudije zaboravili na pištaljke i zato imaš ovakve procente i mali broj koševa iz igre i uopšte.

Prava sedma utakmica u plej-ofu.

  • +1 1
Link to comment

Uopste nemam takav utisak, mnogo lako su se raspali, bez neke borbe. Mozda jer i jedni i drugi sutiraju lose, Orlando 33% iz igre a Kavse vadi Micel sa 11/27 i 2/8 za trojku, realno ih je sam pokidao

Link to comment
14 minutes ago, Zli Gli said:

Kao i uvek sto rade takvi likovi, cutis ko sisa i onda docekas svojih pet minuta kad se situacija promeni. Micel je i dalje kesa, lazni superstar, uzece od 0 do 1 pobede Bostonu ako Porzingis ne bude igrao a ravno 0 ako se oporavi.

 

Jako cudan intenzitet ovog meca, uopste se ne oseca frka kod igraca Orlanda otkako su ovi poveli, nikakva promena tempa, ne forsiraju trojke, nista plan B. Kao malo jaci mec regularne sezone.

 

znaci bolje da lupetam napamet nego da cutim. odlicna logika.

 

bar je mitchell pokazao da je ozbiljan igrac u playoffu prethodnih godina.

Link to comment

Ozbiljan igrac za sebe i svoju statistiku a i veceras je bas objasnio, jebalo majku. Pa par strana ranije je neko napisao valjda da je to lik koji moze da da 40-50 nebitnih poena i da ne utice pozitivno na ekipu ili tako nesto ali tad si precutao, e onda iskuliraj i mene i pusti da lupetam napamet

Link to comment

U kom to univerzumu 40 do 50 poena može da bude nebitno? U onom u kojem se postigne 500 poena?

  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, booyaka said:

U kom to univerzumu 40 do 50 poena može da bude nebitno? U onom u kojem se postigne 500 poena?

 

U istom u kojem Jokic izdominira sa nekim skromnim statistikama tj. ima ogroman uticaj na igru. Mislim da je to neko napisao posle sestog meca kad je Klivlend izgubio a ovaj dao 50 poena. A imali smo milion primera gde razni Kem Tomasi i slicni lagano trpaju 40+ koji nista ne znace.

 

 

20 minutes ago, napadaj said:

https://www.instagram.com/reel/C6hts5bAFwL/?igsh=MXBkN2l3aHR2Z2tiOA==

 

 

Kako bi dobro bilo da Niksi osvoje i da se ovo dešava naredna tri meseca. 😍

 

Isecen je najjaci deo na kraju kad ovaj stariji sto brise dupe Embidovim dresom kaze nesto u fazonu da imam sestru dao bi je svim igracima Niksa da se izredjaju

Link to comment

Čoveče, lik je upravo dao 39 od 106 poena u sedmoj utakmici plej-ofa. Sve i da mu je to prvi takav učinak, a nije,  večerašnji performans je nepobitan dokaz njegovog kvaliteta. Videćemo ga i protiv Seltiksa, siguran sam da će takođe odigrati na visokom nivou.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...