Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)
1 hour ago, Zli Gli said:

 

47% u prvih 6 meceva i sad je ispod 46 kad se uracuna ovaj sedmi ali nebitno, kapiram poentu svakako ali eto taj podatak da je u 5 od 7 sutirao do 40% meni mnogo govori. 

 

ja sam bio ubedjen da espn odma uracuna odigranu tekmu, pogotovo sto je bila matine

sto se bolda tice, ne znam koliko govori. ja u takvoj ulozi igraca koji je skraceni bek, ni ne ocekujem da ima neke fantasticne procente sa 20+ suteva i gomilom onih koje mora da kreira sam za sebe

 

pejstovao sam procente doncica, tatuma, SGA, svi znacajno do umereno losiji od regularke

brunson sigurno ima nesto slicno, mrzi me da gledam a verovatno ih ima jos a pricamo samo o najeminentnijim igracima lige ove sezone

Edited by uini
Link to comment

^Čak je i GOAT imao za procenat lošiji šut iz igre u PO u odnosu na regulare. LBJ isto tako. 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

To nije cudno ali je cudno kad lik krene u mec sa 3/13 i gube 18 razlike pa neko napise da se raspada a kasnije nakon sto taj isti zavrsi mec sa 11/27 nadju se eminentne forumske hijene da oblecu i kenjaju iz daljine, u fazonu eto ti ga sad majmune, izblamirao si se, ovo ono. Ali ok, 39 poena nije zajebancija.

 

Jebo vas Micel superstar :laugh:

Edited by Zli Gli
Link to comment

"eminentna forumska hijena", tacno si opisao sopstveni doprinos raspravi

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)

Ja mozda ne doprinosim nekoj "raspravi" ali bar nikad ne podjebavam ko pizda nikoga prvi. Ignorisi samo i problem resen.

 

A rasprava vam je do jaja, Denver Jokic Denver Jokic pa ugovor i doprinos MPJ-a. Nadam se da ih ovi iznabadati u 4-5 meceva pa da se pise normalno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

covek je kao ruki u svojoj prvoj seriji imao 28.5 poena po utakmici u playoffu i izbacio okc sa georgeom i westbrookom ali to nije dovoljno zligliju pa ja napisao da se 'ocekivano raspada'...

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Zli Gli said:

Ja mozda ne doprinosim nekoj "raspravi" ali bar nikad ne podjebavam ko pizda nikoga prvi. Ignorisi samo i problem resen.

 

A rasprava vam je do jaja, Denver Jokic Denver Jokic pa ugovor i doprinos MPJ-a. Nadam se da ih ovi iznabadati u 4-5 meceva pa da se pise normalno.

 

Bolje da pričamo o tome da je danas sve sranje i zašto neko nema pojma iako je upravo dao 200 poena u sedmoj utakmici finala.

Link to comment
20 minutes ago, Micko8 said:

Pobedice Minesota sa 20+ razlike , serija je manje vise gotova.

 

Nemam vise ni kuću ni okućnicu, jel da stavljam staklenik?

Link to comment
18 minutes ago, Venom said:

 

Bolje da pričamo o tome da je danas sve sranje i zašto neko nema pojma iako je upravo dao 200 poena u sedmoj utakmici finala.

 

Mislim da nije Zlijeva poenta da DM nema pojma već da nije superstar i da je bolji kao drugi, još bolje treći igrač u nekoj solidnoj ekipi, odnosno da je ta ekipa gde je on prvi igrač osuđena na neuspeh.

 

Kao i Zli, nisam impresioniran veličanstvenom partijom u sedmoj utakmici koja im je bila potrebna protiv najmlađeg tima u (svom prvom) plejofu, a još manje onom iz šeste gde je dao 50 poena (od ukupno 96 poena Klivlenda). U nekom boljem timu bi imao manje poena, ali i bolji odnos asistencija/izgubljenih lopti koji je u ovom plejofu 31-24.

 

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

A rasprava vam je do jaja, Denver Jokic Denver Jokic pa ugovor i doprinos MPJ-a. 

 

^inovacija:

 

A storied history

The two teams have met in the playoffs eight times total: once in the first round (1993), three times in the Eastern Conference Semifinals (1995, 1998, 2013), and thrice in the Eastern Conference Finals (1994, 1999, 2000). The Pacers won four of the seven playoff series, and of the 41 games played, they hold a 22-19 advantage.

Highlights from their epic battles over the years include John Starks headbutting Reggie Miller in the 1993 playoffs, Miller’s ”choke” sign to Spike Lee in the 1994 Eastern Conference Finals, and Miller’s eight points in nine seconds to keep the Pacers alive in the 1995 Eastern Conference Semifinals. And we will never forget Larry Johnson’s four-point play to lift the Knicks in the 1999 Eastern Conference Finals.

 

 

Their most recent playoff matchup was in the 2013 Eastern Conference Semifinals, where the Pacers defeated the Knicks in six games.

 

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, reg said:

 

Mislim da nije Zlijeva poenta da DM nema pojma već da nije superstar i da je bolji kao drugi, još bolje treći igrač u nekoj solidnoj ekipi, odnosno da je ta ekipa gde je on prvi igrač osuđena na neuspeh.

 

Kao i Zli, nisam impresioniran veličanstvenom partijom u sedmoj utakmici koja im je bila potrebna protiv najmlađeg tima u (svom prvom) plejofu, a još manje onom iz šeste gde je dao 50 poena (od ukupno 96 poena Klivlenda). U nekom boljem timu bi imao manje poena, ali i bolji odnos asistencija/izgubljenih lopti koji je u ovom plejofu 31-24.

 

 

 

Mislim da je Zlijeva poenta da je napisao da Mitchell nema pojma i da je ovaj promptno natrpao  25 za poluvreme za preokret u sedmoj utakmici i da ga to sad muči.

 

Neka piše ko šta hoće ali to se odnosi i na one koji kažu khm khm ma šta nam napriča. Možda je rešenje u tome da se o vrhunskim igračima piše sa malo više osećaja.

Link to comment
9 minutes ago, uini said:

 

^inovacija:

 

A storied history

The two teams have met in the playoffs eight times total: once in the first round (1993), three times in the Eastern Conference Semifinals (1995, 1998, 2013), and thrice in the Eastern Conference Finals (1994, 1999, 2000). The Pacers won four of the seven playoff series, and of the 41 games played, they hold a 22-19 advantage.

Highlights from their epic battles over the years include John Starks headbutting Reggie Miller in the 1993 playoffs, Miller’s ”choke” sign to Spike Lee in the 1994 Eastern Conference Finals, and Miller’s eight points in nine seconds to keep the Pacers alive in the 1995 Eastern Conference Semifinals. And we will never forget Larry Johnson’s four-point play to lift the Knicks in the 1999 Eastern Conference Finals.

 

 

Their most recent playoff matchup was in the 2013 Eastern Conference Semifinals, where the Pacers defeated the Knicks in six games.

 

a jbg, ovaj put serija nece biti ni zanimljiva...to samo u indiani može, da im starteri budu dva igrača koji verovatno nigde pa ni u Šarlotu to ne bi mogli biti, i da se plasiraju u PO. Da ne pričam o tome što su prošli dalje (ali dobro to je tek srećna okolnost)...da bi bili ozbiljna ekipa fali im recimo neki Paul George...oh wait...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...