Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, Filozof manijak said:

Jos jedan hot tejk i risensi šmijas:

Ako Minesota povede 2:0, serija se završava

4:2 za njih.

 

 

ako povedu 0:2, bio bi mali mirakul da denver uzme jos dve

Link to comment

Toliki je risensi bajas, da smo pisali ovo isto nakon 4. utakmice protiv Lejkersa. 

  • Haha 2
Link to comment

Kako ćemo Zli i ja da proslavimo valjano kad Sota ometla grumenja, ijaooo:wub:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

ovo je definicija recency biasa na uzorku od jedne tekme.

 

al okej, nije ni vazno ( :

Bilo bi kad bih rekao da je Edwards bolji igrac tacka. Originalna izjava je rekla u seriji, serija za sada ima 1 utakmicu i na osnovu nje pricam. 😁

Link to comment
9 hours ago, Fins fleet said:

Minnesota ima najboljeg igraca u seriji jbg 

 

^ @Fins fleet, vrtimo se u krug; izjava da minny ima najboljeg igraca u seriji je upravo ono kako sam okarakterisao tvrdnju. serija traje izmedju 4 i 7 tekmi, tako da prva nije verovatno ni 25% onoga sto ce biti odigrano.

 

kao kada bih napisao nakon pola prve cetvrtine xy utakmice protiv pacersa, kako je donte divicenzo najbolji igrac na utakmici, jer do tada sutira 3/3 iz igre. a ono ima jos plethora da se igra do kraja tekme.

Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Koliko si puta rekao da Denver ispada jednom ces i da pogodis po zakonu velikih brojeva.

 

I to sto kazes, s obzirom da su jednom osvojili u istoriji tima bas i nije neka mudrost reci da nece vise nikad. Jaci hot tejk je ovo vase da su najjaci i dinastija u nastanku :sad:

Link to comment

Jedan ne mogu ali vise desetina slicnih mogu, nego nisu vredni toga mlitavi Somborac i ekipa.

 

Imate sad kvotu 5.5 da osvajaju, ne mora ceo stan ili kuca, dovoljno je jednu sobu zaloziti i eto bogatstva :fantom: Seltiksi samo 2.15, Minesota 6.70...

 

Bice tesno, bice 1:4 ili 0:4:cool: Trpaj Entoni ko da sutra ne postoji pa da diskutujemo o MPJ-ovom ugovoru i kako je falio Brus Braun za ripit :D

Link to comment

Pa ne, bolje umesto MPJovog ugovora i stanja trenutnih šampiona NBA da diskutujemo o tome kako je današnji basket sranje i kako je mnogo bolje bilo 90ih kad je pola Ciglane Inđija igralo u ligi, ali bar su se grebali i tukli. Mislim da to nismo imali do sada na forumu, baš bi bila produktivna debata.

  • +1 8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Red staaarog basketa, red MPJ-a i njegovog ugovora, red o tome kako je ovo danas najjaci rukometni ofanzivni talenat ikad vidjen i na kraju kako Jokic ne moze sve sam. Sve pokrivamo.

 

Nego, 16. sam na onoj pogadjalici sti je freethrow okacio a pritom nisam igrao plejin uopste. Ceka se Klivlend 4:3 da jos skocim na tabeli mada navijam za Orlando, win win situacija.

Link to comment

Ja sam predlagao da Denver izgubi seriju od Lejkersa, da se ne bi blamirao u sledecoj rundi, nisu me slusali:fantom:  Lepo je receno da protiv Minseoste ne mogu isto da otvaraju meceve kao sto su protiv raspalih fejkersa i oni onda identicno otvore prvu utakmicu u seriji. Jedina nada za Dnever da uzme barem jednu utakmicu u seriji je ta da Jokic odigra barem jednu utakmicu gde je agresivan od starta pa do kraja utakmice , da napada i samo napada bez mnogo razmisljanja pa da Minnesota mora da se prilagodjava Denveru. Takodje moglo bi se pokusati sa Braunom ili Pejtonom kao starterima. Neka roviti KCP pocinje utakmice sa klupe. Ja da sam trener Denvera, cak bi pokusao sa Jokicem i Dzordanom u petorci da pariraju Gobertu i Towns-u, barem nesto da se pokusa kada je streategija u pitanju:)
 

  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
5 hours ago, 1n54jd3r said:

I ne pomenusmo Rudija. Odigrao je inteligentnu i crvrstu odbranu. Odavno nije zadao ovakve probleme i otezao Jokicu citanje defanzivnih kretnji i pokrivanja.

On jedva da je bio na Jokicu na prvoj utakmici:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

On jedva da je bio na Jokicu na prvoj utakmici:fantom:

 

Da, radili su što i Lejkersi sa Hačimurom kao čuvarem i Dejvisom koji je pomagao, a nije lako kada ti na pomoć dođe Gober a čuva te Kat. To jeste rezultovalo da Jokić više maši, pogotovu u startu, što ga je možda malo demotivisalo da bude agresivniji i pokušava više. Posle se otključao ali je već bilo kasno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...