Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Realno, u ligi...

 

Dečko ima to što (nekad) Jokiću fali. Neutoljivu glad za igrom, i za pobedom. Kao da je na 120% non stop.


Da ne pričam sa koliko zrelosti igra. Kako prati igru, čak i dok dribla, snima okolo šta se dešava, bira dobra rešenja, čeka greške u odbrani, a skil kojim raspolaže, i sve to sa 22 godine...

 

Jebeno zastrašujuće. 

 

Dobro, igra u najdubljem timu lige. Otprilike kao Kobe, koji je u istom godistu I sa slicnom okolinom demolirao Spurse & Sixerse 2001.

Edited by dillinger
  • -1 1
Link to comment

Minesota dobila i treću i četvrtu, skoro identičnim rezultatom (33:27, 33:28). Mislim da KCP, Džamal i AG ne mogu da budu zajedno na terenu.

 

Prva dvojica su roviti (a KCP dodatno fizički znatno slabiji od Edvardsa) i stalno će se tražiti taj mismatch, dok je AG prespor.

Link to comment

Starteri izgubili tekmu, klupa vise no korektna...ovo je nestvarna +/- kolona u slucaju Denvera

Screenshot_20240505_032936_Chrome.thumb.jpg.0131643dce1b186e575b9a04b99c637c.jpg

  • +1 1
Link to comment

Ant je nerealan, ostali su samo podrška, izgleda kao najbolji igrač lige trenutno. Imali su i sreće sa 2 cigle koje su ušle od tablu na istecima napada ali i bez toga bi Minesota vrv dobila. Sledeći meč ključan za seriju (Kolombo™ ), Denver mora nekako skresati krila Minesoti jer igraju sa neverovatnim samopouzdanjem i oreolom nepobedivosti. 

Link to comment

Jeste klupa bila ok, ali u prvom poluvremenu (da ne kažem četvrtini). Opet su dali samo 15 poena. Naz Rid je sam dao 16 poena.

Link to comment

edvards je bog kosarke i to je otprilike novost nekom ko ga eventualno prvi put gleda

sa druge strane momak ima 22 godine, jako je malo igraca koji su kao prve opcije uzimali titulu pre 25 i postoje jasni razlozi zasto je to tako

za ocekivati je da ne bude standardan i na ovom nivou kroz celu seriju

videcemo kakva ce prilagodjavanja izvrsiti denver i kako ce sve to izgledati u nastavku serije

 

ono sto je jasno, da denver moze mnogo bolje od ovoga, sad da li ce to biti dovoljno, to niko ne zna

 

 

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Debeli je bio incijator svih Minnesotinih serija posle prve cetvrtine. Uvek je pravio neke najgluplje moguce greske u trenutku kada nije smeo, glupa dodavnaja, koraci itd. Ova serija je gotova. Nema Denver dovoljno municije, pogotovo sa ovakvim Marejom koji ceo plej of igra ocajno i Jokica koji veci deo utakmica igra bezmudno. Ovde ce raditi metla. Ostace Denver one hit wonder kao sto je to bio Toronto, uzasna uprava sa losim GM-om.

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, ducca said:

Ant je nerealan, ostali su samo podrška, izgleda kao najbolji igrač lige trenutno. Imali su i sreće sa 2 cigle koje su ušle od tablu na istecima napada ali i bez toga bi Minesota vrv dobila. Sledeći meč ključan za seriju (Kolombo™ ), Denver mora nekako skresati krila Minesoti jer igraju sa neverovatnim samopouzdanjem i oreolom nepobedivosti. 

 

Ja mislim da bez trojki Rida i onog kucanja/skoka u napadu ne bi uspeli da se odlepe i barem bi ušli u neizvesnu završnicu gde bi Denver imao šanse.

  • +1 1
Link to comment

Da li Denver moze bolje?

 

Meni ova utakmica Denvera deluje znacajno bolje u odnosu na ono sto su igrali sa Lakersima.

 

  • +1 1
Link to comment

Ajde za Jamal-a i postoji neko opravdanje, igra povredjen, pokusava da udje u ritam, previse forsira umesto da razigrava i sl.

Ali Jokic nema opravdanja da u polufinalu konferencije ne prebaci u petu brzinu, PO mode jer su svi svesni da im je Minesota vise no dorastao rival. Prosto odigrao je ovo na nivou tekme iz regularnog dela sezone. Previse izgubljenih lopti, faul u napadu bespotreban, koraci. Ok ne ide ga sut za tri, ali kao da nije ni pokusao da uspostavi neku dominaciju u reketu. Zapravo, utisak je da je minesota kontrolisala ovu tekmu vise no sto rezultat to govori.

Link to comment
10 minutes ago, Budja said:

Da li Denver moze bolje?

Gde ne moze, Marej i Gordon kurton, a bili su u Dzordan-Rodman modu do prosle.

 

Ovde ko prodje ide na Boston u finale

Link to comment
13 minutes ago, Budja said:

Da li Denver moze bolje?

 

Meni ova utakmica Denvera deluje znacajno bolje u odnosu na ono sto su igrali sa Lakersima.

 

I meni. I pored toga sam u svakom momentum ocekivao da se Sotta odlepi. Bas nemocno su delovali.

  • +1 1
Link to comment

Naz Reid!

Neko je napisao da će se pre Marej upaliti nego neko iz MIN da se priključi Ant-u, a onda lik postigne 14 od 16pts u 4qtr.

Zato je najbolji 6ti igrač lige

  • +1 1
Link to comment

Ogromna je potrošnja Jokića. Napokon je neko uspeo kvantitetom da ga iscedi. Sumnjam da će im to uvek polaziti za rukom, ali sinoć se sve idealno poklopilo - red Ridove brzine i napadačke raznovrsnosti, red Goberovog šibanja po cenu faula. Nije pomoglo ni što ovaj netaktično voli da se nadmeće, pa gubi snagu na one sulude driblinge na svojoj polovini prilokom riskantnih prenošenja.

 

Ant bi odavno bio MVP kalibar da nema oscilacije i igra periodično. I juče ga je ponelo, pa je u 2/4 imao značajan uticaj što ih je Denver okrenuo. Videćemo šta će biti do kraja, al da je najbolji igrač lige je u ovom trenutku blago rečeno afektni tejk.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
47 minutes ago, Have_Fun said:

Naz Reid!

Neko je napisao da će se pre Marej upaliti nego neko iz MIN da se priključi Ant-u, a onda lik postigne 14 od 16pts u 4qtr.

Zato je najbolji 6ti igrač lige

 

Rid je jedan od najzanimljivijih visokih za gledanje. Pravi rutiner.

KAT je i pored nekoliko branfartova zaslužio sve pohvale zbog prihvatanja nove hijerarhije. A dao je i dve vrlo bitne trojke - pred kraj druge kad je Denver pretio da se odlepi i onu na otvaranju treće kojom je otvorio i svoju seriju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...