Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Redik kandidat i ta trenera Lejkersa. :covid19:

 

mada kapiram da će Badenholzera da uzmu.

Link to comment

Reddick verovatno zaradjuje dvaput vise od onog sto bi dobio Kao hc, sumnjam da ima motiva.

Link to comment
24 minutes ago, Fins fleet said:

Reddick verovatno zaradjuje dvaput vise od onog sto bi dobio Kao hc, sumnjam da ima motiva.

Pricao je on o zelji da bude hc u NBA. Rekao je da je tajming najbitniji, i da jeste tesko izaci iz ove medijske price koju je izgradio. Ali da, u nekom trenutku ce biti trener, to je izvesno. Lik je basketball fanatik i nerd, nije mu lova motivator.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, kralj said:

Redik kandidat i ta trenera Lejkersa. :covid19:

 

mada kapiram da će Badenholzera da uzmu.

 

Bilo bi strava da Lebron ostane , Redik bude trener i svejedno nastave sa podkastom.:D

 

Dobro se drži Orlando. Mislim da imaju razloga da budu zadovoljni ovom sezonom, sve i da izgube večeras.

Link to comment

Braća Vagner zakivaju, bilo bi ih lepo videti u sledećoj rundi plejofa.

Link to comment

Koliko god Mičel dobro igrao, predvidljivo je sve što Klivlend radi u napadu. Evo sad je dao u padu od tablu, igra spektakularno, ali svaki napad preko njega, ostali se jedva kreću, osećam se kao da gledam klip iz 90ih koji su stavili Venom ili Zli.

  • +1 1
Link to comment

Mnogo gotivna ekipica ovaj Orlando. Vrlo moguće da gube sedmu, ali su već pokazali da imaju svetlu budućnost,za razliku od Klivlenda koji definitvno mora da rasturi tornjeve blizance, a ja mislim i da se ratosilja Mičela ili Garlanda. Znam da deluje nelogično nakon 50 poena, ali ne znam da li je neko primetio - Mičel je glavni igrač ekipa u kojima igra već niz godina unazad i nijedan tim se nije usrećio sa njim kao prvom opcijom, bez obzira na statistiku. 

  • +1 4
Link to comment

Brza serija 8-0 za Dalas na pocetku drugog. Kajri i Luka dirigenti naravno.

Link to comment

15 razlike za Dalas na kraju trece. Voda u usima kod Klipersa, sad vec jure kao muva bez glave i deluju poprilicno razbijeno.

Link to comment

Ne vidim kojim čudom će Klipersi da preokrenu -20 za 9 minuta. Kao i prošle godine samo je jedna serija prve runde otišla u 7 utakmica.

 

Baš me zanima da li će PG ostati u Klipersima. Mislim da ovako sastavljeni ne mogu da uzmu titulu, a imaju drugi najskuplji tim.

Link to comment
29 minutes ago, reg said:

 

Baš me zanima da li će PG ostati u Klipersima. Mislim da ovako sastavljeni ne mogu da uzmu titulu, a imaju drugi najskuplji tim.

 

slusao sam sinoc bill simmonsa na temu; on je u fazonu, mozda 76ers, mozda orlando ali mozda i rese da zavrse karijeru u la-u, ja bih dodao, pogotovo ako mu je okej da uzme neki kraci ugovor.

 

clippersi imaju chovketovu domacu osnovu, verovatno se nikome tu ne isplati da juri zmaja, ni matorim zvezdama, ni clippersima. chavo ledeni ima jos tri godine, 50 miliona svaka.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...