Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    475

  • 1n54jd3r

    438

  • Micko8

    395

  • uini

    392

59 minutes ago, Mos said:

Dosta pametan lik ako je poslao preko 3000 dokumenata sa poslovnog maila na privatni nakon što je rekao da napušta organizaciju. 


Ko onaj lik što je potkradao Kingse godinama i čuvao dokaze na radnom kompu i nije ih pobrisao kad je napustio radno mesto :ph34r:

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Rade i programeri i sva ostala zanimanja ali svi i najebu ako ih uhvate.

modern society.

nije pitanje ko krsi pravila. pitanje je koga uhvate.

Link to comment
25 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Cenim da bukvalno svaki pomocni trener radi ovo isto, samo sto skinu na neki flash. 

Šta može Sinerdži da ima što nije dostupno drugim ekipama?

Link to comment
9 hours ago, Mos said:

 

Nije stvar u energiji koliko u besomučnom zasipanju potpuno besmislenim klipovima. U julu su izbacivali po jedan na dan, a pošto se ništa nije dešavalo u ligi teme su bile: kako je danas Jamalova noga, da li će Aron Gordon postizati više od 7 skokova i manje od 4 asistencije u februaru ili obratno, da li je Peyton Watson važan ili je Payton Watson baš, baš važan. Kao bonus tom hiperprodukcijskom šiljenju majmuna dodaj i ono hnji, hnji, hnji ponašanje zbog Jamalovog i Jokićevog otkaza reprezentaciji. Ono kao, osvojili su vam titulu, da li je zaista toliko bitna sledeća sezona koju ćete izduvati svakako zbog rostera da ne podržite različite navijače koji su tu iz njihovih država? Ispali su najgori patetični, smuggy skorojevići. Mislim, znam da su takvi bili navijači svih timova koji su osvojili titulu po prvi put ali od Maresa sam očekivao da održi neki minimum profesionalnosti jer je u toj sferi blog boys srkača proliva jedan od boljih. Matt Moore je za njega doktor nauka, iako je najiritantnija persona na internetu. Bar nikad ne krije šta je. 

 

 

brate, offseason je tu da se odmoris od kosarke, a to ukljucuje i gledanje Maresa :D 

razumem ja njih. oni su kompanija, i imaju obavezu da sipaju content, ma koliko da je besmislen. ali sto rece pbg, nije moja obaveza to da gledam. gledaj na to ovako, da je NBA stalno tu, dopizdeo bi ti... ja sam dva meseca apstinirao od sporta, taman da se naspavam ko covek i napunim baterije :D sacu malo da se lozim na svetsko, ondak NFL dok ne pocne basket, a prava zabava u NBA krece taman kad se zavrsi NFL. 

  • +1 1
Link to comment

Lik koji je ovo radio je totalni idiot, najebace rajakovic zbog stvari koje rade svi. Ako si u trenerskim krugovima lako je doci do ovih informacija, to treneri dele medjusobno, nisu nikakve tajne, samo sto moras ponovo peske sve da radis. 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Moća said:

Šta može Sinerdži da ima što nije dostupno drugim ekipama?

Nista, nego je izvlacio klipove i stavljao u foldere. Nikakve informacije koje su tajna ili do kojih drugi ne dolaze, ovo samo rade da ne bi radili isti posao dva puta. 

Link to comment
46 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Nista, nego je izvlacio klipove i stavljao u foldere. Nikakve informacije koje su tajna ili do kojih drugi ne dolaze, ovo samo rade da ne bi radili isti posao dva puta. 

Znači ako sam razumeo mogu da najebu jer je ovaj lik izvukao klipove koje inače Toronto može da vidi preko svog naloga na Sinerdžiju?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...