Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    471

  • 1n54jd3r

    436

  • Micko8

    395

  • reg

    388

7 hours ago, James Marshall said:

ovo se odnosi na to da je on regresirao ( :blink: ) ili da ovogodišnji rukiji nemaju šta da traže u big boys' game

da ovogodisnji rukiji nece dati neki doprinos. Braun je pokazao da je car, on moze samo napred :D

 

  • Wub 1
Link to comment
Just now, freakns said:

da ovogodisnji rukiji nece dati neki doprinos. Braun je pokazao da je car, on moze samo napred :D

 

tako sam i kapirao, ali si formulisao čudno, reko otkud ovakav obrt odjednom, a nahvali ga par rečenica prije :D 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Je l' ovo ozbiljno pitanje?

Otkaz Pesicu + fotke sa SNS-ovcima koji ga spopadnu? I zbog toga da propustim da pratim generacijskog talenta? Previse volim kosarku da bih mogao da ga hejtujem.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

I Mares bi mogao da prodrma postavu u DNVR, malo su smorili jer se energetski i karakterno ne menjaju.

 

Nije stvar u energiji koliko u besomučnom zasipanju potpuno besmislenim klipovima. U julu su izbacivali po jedan na dan, a pošto se ništa nije dešavalo u ligi teme su bile: kako je danas Jamalova noga, da li će Aron Gordon postizati više od 7 skokova i manje od 4 asistencije u februaru ili obratno, da li je Peyton Watson važan ili je Payton Watson baš, baš važan. Kao bonus tom hiperprodukcijskom šiljenju majmuna dodaj i ono hnji, hnji, hnji ponašanje zbog Jamalovog i Jokićevog otkaza reprezentaciji. Ono kao, osvojili su vam titulu, da li je zaista toliko bitna sledeća sezona koju ćete izduvati svakako zbog rostera da ne podržite različite navijače koji su tu iz njihovih država? Ispali su najgori patetični, smuggy skorojevići. Mislim, znam da su takvi bili navijači svih timova koji su osvojili titulu po prvi put ali od Maresa sam očekivao da održi neki minimum profesionalnosti jer je u toj sferi blog boys srkača proliva jedan od boljih. Matt Moore je za njega doktor nauka, iako je najiritantnija persona na internetu. Bar nikad ne krije šta je. 

 

 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment

Ja sam odgledao možda jedan DNVR nakon uzimanja titule i onda se unsubscribovao do početka sezone, upravo zbog tih "šta bi mogli da očekujemo od..." uradaka. Denver ću svakako gledati, ako budem mogao sebi da priuštim ostajanje do kasno, razlozi kao insajderovi.

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Otkaz Pesicu + fotke sa SNS-ovcima koji ga spopadnu? I zbog toga da propustim da pratim generacijskog talenta? Previse volim kosarku da bih mogao da ga hejtujem.

Navijanje protiv nekoga nije isto što i odbijanje da se prati. Ovde ljudi najavljuju ovo prvo i ja im se pridružujem. Nervira me lik i van repke, napisao sam poduži post o tome pre ovog otkaza. Mnogo mi je draže da pobeđuju ljudi koji osećaju veliku strast prema košarci i pokazaju poštovanje prema njoj od onih koji izjavljuju da im konjičke trke više znače od olimpijske medalje i nba mvp priznanja. Da ga je lepo gledati kako igra - jeste, da se radujem njegovim uspesima - ne radujem se. Boli me đoka za njega.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...