Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    556

  • 1n54jd3r

    512

  • uini

    500

  • Micko8

    453

Masa je ionako debelo precenjena među fanovima i komentatorima. Snaga nogu i kora su mnogo važnije, a i gornji deo tela može da se značajno ojača bez da se dobije 10 kila. Nekome dobro dođe i dodatna masa, ali ne svakome jer za razliku od čiste snage proizvodi i neke negativne efekte.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Gambo (Arizona Sports mreža) važi za nekoga ko je dosta dobro konektovan i obavešten, sumnjam da bi olako izlazio sa ovom tvrdnjom da nema pouzdan hint.
 

Kao jedan od domino efekata trejda oko Dame-a pominje da su Sunsi raspoloženi da proslede Aytona u Portland za Nurkića…

Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:

 

:ohmy:

Ne bih imao ništa protiv, al' nije mu to neki boljitak na žalost

Mada, sad kao mosa, blejzerse ne interesuje lavine, ne uklapa im se sa tajmlajnom scoota i simonsa.

Blah, smor je sve ovo, verovatno ce da zavrsi u majamiju u nekom aranzmanu 3-4 tima.

IMG_2952.thumb.jpeg.61e8a493919f5f7771fd79041135bebf.jpeg

Link to comment

jedino sto Ayton kosta preko 30 milki a Nurkic 15 i to je u zadnjoj godini ugovora.

 

jos ako uspeju da izravanaju sa Grantom... onda im ostaje samo jos da dovedu Davisa, Butlera i Tatuma i mozda ne ispadnu pre finala ovaj put

Link to comment

Pa da, ali Portland daje Lillarda koji kosta otprilike 45M, za verovatno gomilu expiring djubreta i pikove. Imace oni prostora da progutaju dodatnih 15M za Aytona.

 

Lillard je vrlo profesionalno rekao da ga samo Majami zanima, ako ga trejduju negde drugde ocekuje da ga taj tim prosledi dalje kod Rajlija. Vrlo profesionalno :fantom: 

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Ovaj offseason je toliko smor da moraju da kreiraju neki bedni content od gluposti.

 

Meni baš prija tišina i manjak nekih glupih tema svako veče. Nisam čuo nijednu top listu ovoga i onoga već 3 meseca, hvala bogu. Sad kad pripale mašinu za neki dan neće moći da se živi od gluposti, čak iako ih izbegavaš. 

 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Amos said:

 

Meni baš prija tišina i manjak nekih glupih tema svako veče. Nisam čuo nijednu top listu ovoga i onoga već 3 meseca, hvala bogu. Sad kad pripale mašinu za neki dan neće moći da se živi od gluposti, čak iako ih izbegavaš. 

 

 

Ti si sretan čovek. Meni newsfeed "gori" od članaka o Hardenu. "5 mogućih trejdova koji Sikserse ostavljaju u trci", "5 trejdova koji Sikserse vodi u potencijalno odličan rebilding", "5 stvari koje Siksersi moraju da urade ako se Harden ne pojavi na kampu" :puke:

  • Haha 2
Link to comment

Auh, šta ti pratis? Reddit mi je filtriran na hot ali verovatno skrolujem sve u vezi sa Hardenom i Lilardom. Twitter izbegavam ali i kad odem pretežno je samo ovaj Woj/Sharania par + ludi Bill Simmons. Da stavim onaj neki Bleacher report spržili bi mi mozak tim clickbate sranjima. 

Link to comment
On 22. 9. 2023. at 21:40, Amos said:

Auh, šta ti pratis? Reddit mi je filtriran na hot ali verovatno skrolujem sve u vezi sa Hardenom i Lilardom. Twitter izbegavam ali i kad odem pretežno je samo ovaj Woj/Sharania par + ludi Bill Simmons. Da stavim onaj neki Bleacher report spržili bi mi mozak tim clickbate sranjima. 

meni su filter FinsFleet i Grandilof :D

njih dvojica citaju svakake gluposti pa kad naidju na nesto interesantno, onda ubace u chat :D 

 

a na twitteru samo Bill Simmons, i to ne zbog vesti, vec sto je ultra interesantan... i to tako do playoffa, gde samo gledam tekme, i uvatim podcast od Simmonsa, Lowea ili Hoop Collective.... e u playoffu krenem svasta da citam/slusam/pratim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...