Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Odlicno ce Minesoti doci ovaj predah dok cekaju izhod duela Den-LAL. Ant i Naz su imali kao neka uganuca skocnog zgloba.

Link to comment

Kako inače to ide u NBA? Da je i Denver odradio metlu, da li bi serija odmah počela bez obzira što se ostale potencijalno igraju do sedme?

Link to comment
Quote

 

Joel Embiid on Knicks fans at The Center: ‘It kind of pisses me off’

It’s been hard to tell if the Sixers are actually playing at home against the Knicks in this series. Joel Embiid voiced his displeasure after Sunday’s Game 4 loss.

 

 

Quote

We got outhustled by Knicks fans to get tickets. Anyone on the Sixers should understand this.

 

:lol:

  • Haha 1
Link to comment

Da napišem ovo i neću se više javljati na topiku. Ako Denver ispadne od Minesote, glavni i odgovorni krivac će biti Tim Koneli i suludi ugovor MPJa koji ih je sprečio da prošlo leto imaju para za pristojnog igrača na poziciji Redži Džeksona (tj. za Brusa Browna).

 

Nesvesno je lik postavio Death Star killswitch u tim protiv koga će igrati 3 godine kasnije. 

  • Haha 3
Link to comment

^dobar je brus braun al nije sad skoti pipen da bi se pravila takva konstrukcija

 

tu su gordon i kcp, tu su omladinci braun i watson, nije kao da su ostali bez opcija

 

da je on asset koji je zamenljiv, valjda je jasno i po tome sto je trejdovan dalje prvom izglednom prilikom

 

mpjr inace igra dobru sezonu, to je nrki 35i-40i ugovor u celoj ligi, treci u denveru, daklem sve kako treba.

 

33&kusur milki je sumanuto a brown potpisao za 22ipo milki po sezoni.

 

mislim da je ipak teze naci mpjr-ove u ligi, nego bruce browne ( : @Amos

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)
19 minutes ago, uini said:

^dobar je brus braun al nije sad skoti pipen da bi se pravila takva konstrukcija

 

tu su gordon i kcp, tu su omladinci braun i watson, nije kao da su ostali bez opcija

 

da je on asset koji je zamenljiv, valjda je jasno i po tome sto je trejdovan dalje prvom izglednom prilikom

 

mpjr inace igra dobru sezonu, to je nrki 35i-40i ugovor u celoj ligi, treci u denveru, daklem sve kako treba.

 

33&kusur milki je sumanuto a brown potpisao za 22ipo milki po sezoni.

 

mislim da je ipak teze naci mpjr-ove u ligi, nego bruce browne ( : @Amos


Još jednom, ne kažem da je trebalo ostati bez MPJa, niti imam nešto protiv njega, već da im nije trebao takav ugovor. Tad je bio super risky, sad je samo blokada. Misaona vežba, gun to the head, da li bi na kraju sezone radije ostali radije bez Gordona/KCPa ili bez MPJa. A taj Gordon prima 10 miliona manje.

 

Al' nebitno, smaram svakako već godinama sa tim pa neću više. 
 

 

Edited by Amos
  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Amos said:


Još jednom, ne kažem da je trebalo ostati bez MPJa, niti imam nešto protiv njega, već da im nije trebao takav ugovor. Tad je bio super risky, sad je samo blokada. Misaona vežba, gun to the head, da li bi na kraju sezone radije ostali radije bez Gordona/KCPa ili bez MPJa. A taj Gordon prima 10 miliona manje.

 

Al' nebitno, smaram svakako već godinama sa tim pa neću više. 
 

 

 

Bio sam sličnog mišljenja ali mislim da je MPJ mnogo drugačiji igrač sad nego što je bio. Ume čak i da doda ponekad i trudi se u odbrani.

  • +1 1
Link to comment

Ako mu je ugovor los, to bi znacilo da ima negativan net value. Mislis da Denver ne bi za njega mogao da dobije kvalitetan paket u trade-u?

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

 

7 hours ago, Mil@n said:

 

Nisam baš odgledao 100 utakmica Dalasa ali dovoljno da vidim da je ovo što igraju najružnija košarka možda i koju sam u životu gledao. 

Ta sloboda Dončića da drka i vrti jedno te isto svaki božji napad neće im nikada ništa doneti u smislu rezultata, pri tom ima 10kg viška i kranje je problematične kondicije te se u poslednjim četvrtinama jedva vuče sa jedne strane terena na drugu. Njegov govor tela je blagi užas, a to drndanje sa sudijama takođe ne pomaže ukupnom utisku. Praktično me je naterao da navijam za Kliperse. 

 

Isto sam hteo da napišem. Ladno me tera da navijam za ekipu u kojoj su Harden i Vestbruk.

 

  • +1 3
Link to comment

evidentno je drugaciji igrac, ozbiljno je napredovao u mnogim aspektima i u napadu i u odbrani

a verovatno najvazniji po denver je napredak u smislu (jos) boljeg prilagodjavanja jokicu i jokicevoj igri

 

najveci problem nagetsa ove sezone je nedostatak zamene na 4 i 5

votson u nekim varijantama, protiv odredjenih protivnika moze na 4, ali npr protiv minesote to tesko da ce funkcionisati

 

jbg, cancar se povredio, naji nije napredovao, jordan je neupotrebljiv odavno za teren

ali pored svega toga, ogranicenja u raspolozivom novcu, denveru kao nepozeljnoj destinaciji mogli su i morali bolje

Link to comment

A ovo oko navijanja i ko igra lepu kosarku a ko ne... Jbg, nema tu objektivnosti. Navijacima File Embiid je car, dominacija i MVP. Navijacima Dalasa to je Luka. Denveru je to debeli. I svi stavljaju svoje na pijadestal a pljuju igru ovih drugih.

Ali da, Nikola plays the right way :) A ovi ostali carine loptu i siluju.

Link to comment

Inače možda je vreme da se okonča diskusija stari VS novi NBA. Ja ne znam šta bih rekao nakon jučerašnjih utakmica i generalno plej ofa osim da je ovo najbolja košarka svih vremena. Možda je MJ bolji od Lebrona, ali prosečan igrač nikad nije bio bolji.

  • +1 4
Link to comment

Sta si ti gledao Venome, naopako. Meni bilo bas dosadno i gledao bar ponesto od svakog meca a prva dva skoro cela i osim sto je bilo uzbudljivo i sto su neki glavni igraci izdominirali, bilo je mali milion brejnfartova i gluposti, Doncic tripl dabl a raspao se najstrasnije, Embid nula bodova, Sansi dokazali koliko su prejadni... Okej da pricas generalno ali gde nadje ovaj jucerasnji dan :D

 

Mene ubedljivo najvise fascinira koliko ima ovih vizljastih "centara" koji osim putback kucanja i kucanja nakon odbitaka ne znaju bukvalno nista, znaci ljudi ako ostanu na 2-3 metra od kosa a ne mogu da zakucaju ladno ne znaju sta ce s loptom, okrecu se od kosa. To je bas prestrasno a tolike pare uzimaju.

Edited by Zli Gli
Link to comment

@1n54jd3r

da, svisuisti ali nikola ne place i kukumavci za mvp, ne igra za sebe vec igra za tim, ne fleksuje kad pogodi and1, ne gazi druge po nogama i ne pravi prljave faulove, ne sere sudijama posle svakog promasaja, ne siri ruke prema saigracima, ne dere se svima da su se zajebali i da su ga trebali draftovati, ne place kako nema dobre saigrace.

cuti i igra.
 

Rekao bih da ipak postoje razlike.

 

Inace, ovo sto kaze Venom gore je ziva istina - nba nikada nije bila bolja.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...